Easter Island

Easter Island


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Easter Island za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Dobrodružné online automaty
Dátum vydania: 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky (pri základnej hre)
Výherné línie: 27 v základnej hre, až 103 v bonusovej hre
Výhernosť (RTP): 96,10%
Volatilita: nízka
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, expandujúci Wild symbol, re-spiny, autoplay

Vitajte na Veľkonočnom ostrove

Poznáte Veľkonočný ostrov? Určite ste o ňom minimálne započuli. Najcharakteristickejšími črtami tohto ostrovčeka v Tichom oceáne sú sochy ľudských tvári z kameňa, pričom jednu z nich ste mohli zahliadnuť napríklad aj v populárnom filme Noc v múzeu. A práve tieto svetoznáme kamenné sochy vás budú sprevádzať v online kasíne Tipsport počas hrania výherného automatu Easter Island. Po grafickej a zvukovej stránke sme od Yggdrasil zvyknutí na parádne zážitky, no toto nám doslova vyrazilo dych. Samozrejme, v pozitívnom význame. Už len úvodné intro do hry bolo nápadité, a čo sa týka samotnej hry – klobúk dole.

Základnú hraciu plochu automatu Easter Island tvorí 5 valcov, 3 riadky a 27 výherných línii. Výhra vám pristane na účte, ak vytočíte výhernú kombináciu pozostávajúcu z 3 a viacerých symbolov zoradených na výhernej línii zľava doprava. Čo sa týka symbolov, nájdete ich tu dokopy 10. Štyri symboly zobrazujúce drevené kartové znaky majú nižšiu hodnotu, naproti tomu pätica symbolov znázorňujúca zvieracie sošky má hodnoty vyššie. Desiatym a posledným symbolom, na ktorý tu natrafíte, je divoký Wild symbol.

Dvojica skalnatých sôch vám bude asistovať

Neoddeliteľnou súčasťou online slotu Easter Island sú dve kamenné sochy, ktoré neprehliadnete. Okrem toho, že vás zdvorilo privítajú na Veľkonočných ostrovoch, počas celej hry ich budete mať na očiach na oboch stranách automatu. A čo máme na Yggdrasil automatoch radi, nebudú tam len na okrasu. Po každom víťaznom spine automaticky získate re-spin. A práve tu prichádzajú na scénu dve spomínané sochy. Ak ste vytvorili výhernú kombináciu niektorým zo symbolov s nižšou hodnotou, ľavá socha „vcucne“ do seba všetky symboly, ktoré majú nízku hodnotu a pravá socha doslova vypľuje na valce výherný symbol, ktorý nahradí všetky symboly s nízkou hodnotou. Pri symboloch s vysokou hodnotou je to úplne rovnaké.

Ďalšou skvelou vecičkou online hry Easter Island je rozširovanie riadkov so zvyšovaním počtu výherných línii. Ak v základnej hre vytvoríte výhernú kombináciu na 4 valcoch, hracia plocha sa vám v respine zväčší o 2 riadky a počet výherných línií sa navýši na 65. To však nie je všetko. V prípade, že výherná kombinácia v základnej hre bude vytvorená na všetkých piatich valcoch, automat sa zväčší až o 4 riadky a v re-spine budete mať šancu na výhru vďaka 103 výherným líniám. Rovnako tu nechýba ani Wild symbol. Tradične nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a objavuje sa len na 2. a 4. valci. Navyše, keď sa tento divoký Wild symbol objaví na ploche pri výhernom zatočení, či už v základnej hre alebo v re-spine, rozšíri sa na celý valec.

Hrací automat Easter Island odporúčame všetkými desiatimi

Keby sme mali online hrací automat Easter Island ohodnotiť známkou, dávame jednotku s hviezdičkou. Tento slot je jednoducho geniálny po všetkých stránkach a ak ste sa trocha stratili v tých všetkých bonusových funkciách, určite si ho vyskúšajte zahrať zadarmo a po pár zatočeniach vám bude všetko jasné.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil