Golden Fish Tank

Golden Fish Tank


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Golden Fish Tank za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Automaty z podmorského sveta
Rok vydania: 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,80 %
Volatilita: stredne vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, free spiny, bonusové funkcie, autoplay

Hľadenie na plávajúce rybky za sklom akvária v pohodlí obývačky je fantastický relax. Že nemáte doma akvárium? Nevadí, môžete si ho spustiť prakticky aj hneď teraz kľudne aj na svojom mobile cez online casino. Online výherný automat Golden Fish Tank od spoločnosti Yggdrasil pôsobí rovnako upokojujúcim dojmom, nemusíte sa o nič starať a okrem iného máte šancu vyhrať zaujímavé čiastky.

Online slot Golden Fish Tank pozostáva z 5 valcov a 3 riadkov. Úspešné zatočenie tu zaznamenáte vtedy, ak sa vám podarí vytočiť výhernú kombináciu na jednej z 20 výherných línii. Nájdete tu 8 základných symbolov a 2 špeciálne. Základné symboly sú rozdelené na polovicu - na štvoricu symbolov s nižšou a štvoricu s vyššou hodnotou. Nižšiu hodnotu majú kartové symboly, vyššiu výhru vám naopak prinesú symboly rybičiek. Ovládanie Yggdrasil online automatov je veľmi jednoduché, všetko podstatné si viete nastaviť v dolnom paneli, vrátane funkcie autoplay.

Parádne výhry v akváriu plnom bonusov

Okrem dokonalej grafiky a jednoduchého ovládania robí online automat Golden Fish Tank jedinečným aj množstvo špeciálnych herných bonusov, na ktoré tu môžete počas hrania natrafiť. Samozrejmosťou tejto hry sú obidva populárne špeciálne symboly Wild a Scatter. Divoké Wild symboly aj tu vystupujú ako žolíci a môžu vám pomôcť zameniť nevýherné kombinácie za tie výherné. Ešte viac vás tu však určite poteší vytočenie Scatter symbolov, ktoré znázorňuje symbol zlatej rybky s textom „FREE SPINS“. V prípade, že vám tieto symboly zastanú na troch valcoch, získate 6 voľných zatočení, ak sa tak udeje na 4 valcoch, free spinov obdržíte 8 a ak sa Scatter symboly zjavia na všetkých piatich valcoch, tešiť sa môžete až na 10 zatočení zadarmo. To však zďaleka vôbec nie je všetko. Do každej hry s voľnými zatočeniami získate aj určitý počet bonusových funkcií. Pred bonusovými zatočeniami sa na obrazovke zjaví 18 rôznych objektov zo dna akvária, ako sú napríklad vázy, mušle či slimáky. Vašou úlohou bude vybrať určitý počet týchto predmetov podľa toho, koľko ste si Scatter symbolov vytočili. Pod každým z predmetov sa ukrývajú bonusové funkcie, ktoré vám pomôžu počas bonusových zatočení k ešte zaujímavejším výhram. Týchto špeciálnych funkcii je tu až 6. Tešiť sa môžete na extra spiny navyše, násobiteľ výhier x2, na zložené sady symbolov s rybami na valcoch, na premenu niektorého zo symbolov ryby na symbol Wild a taktiež vám bude môcť byť nápomocný lepivý Wild symbol alebo náhodne umiestnené symboly Wild, ktoré sa pri každom zatočení vo free spinoch premiestnia na iné miesto.

Tip ako zvýšiť šance na výhru - funkcia Zlatá stávka

Po všetkých tých spestreniach v bonusovej hre je tu ešte jeden náš tip, ako si zvýšiť šance na výhru v online automate. Ide o zaujímavú funkciu s názvom Zlatá stávka, ktorú si môžete aktivovať ešte počas základnej hry. Ide o čiastkové navýšenie vašej stávky do hry. Ak si túto funkciu aktivujete a dostanete sa do hry s voľnými zatočeniami, získate o jeden bonusový výber viac.

Zahrajte si automat Golden Fish Tank v kasíne

Možno si poviete, že online automat Golden Fish Tank je komplikovaný, no opak je pravdou. Ide o jednoduchú a veľmi rýchlu hru, ktorú si vďaka špeciálnym funkciám ihneď zamilujete a budete sa tešiť na každú jednu bonusovú hru s voľnými zatočeniami. My sme si tento hrací automat v kasíne Tipsport užili do sýtosti a navyše bol k nám aj vcelku štedrý. Idete si ho vyskúšať aj vy?

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil