Mysterious Atlantis

Mysterious Atlantis


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Mysterious Atlantis za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Dobrodružný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 15
Výhernosť (RTP): 95-97%
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, funkcia Gamble (RISK), respiny, expandujúci wild symbol

Atlantídou, strateným mýtickým ostrovom, sa nechali inšpirovať tvorcovia zo spoločnosti SYNOT Games a túto tému ukážkovo preniesli na online hrací automat Mysterious Atlantis, ktorý nájdete aj medzi novými automatmi na eTIPOS.sk. Automat disponuje 5 valcami, 3 riadkami a 15 výhernými líniami.

Online sloty Mysterious Atlantis ponúka niekoľko zaujímavých bonusových prvkov, vďaka ktorým môžete vyhrávať nemalé sumičky. Legendárny boh morí Poseidón zastupuje na automate funkciu Wild symbolu. Objavuje sa na 2., 3., 4. a 5. valci a nahrádza všetky chýbajúce symboly potenciálnej výhernej kombinácie.

Respiny s morskými pannami si rýchlo zamilujete

Zaujímavým bonusom online výherného automatu Mysterious Atlantis sú 3 druhy respinov. Na strednom valci, ktorý jasne ohraničujú stúpajúce bublinky, môžete vytočiť symbol kompasu. Vtedy začína skutočné dobrodružstvo v tajomnej Atlantíde. Na kompase sa náhodne vytočí jeden z troch divokých respinov v podobe troch morských panien.

  • Thalia respiny (červená farba na kompase) – panna premení všetky symboly s najvyšším počtom na extra divoké symboly.
  • Melite respiny (fialová farba na kompase) – extra divoký symbol expanduje po celom valci. Pozíciu mení každým ďalším respinom. Počas 1. respinu sa vyskytuje na valcoch 1 a 5. Počas 2. respinu sa objavujú na 2. a 4. valci. Počas 3. respinu sa symboly zjednotia do jedného na 3. valci. Všetky nadobudnuté výhry sa násobia x2.
  • Dione respiny (zelená farba na kompase) – panna pridáva ku každému respinu extra divoký symbol. 1. respin má 3 extra divoké symboly, 2. respin zase 4 extra divoké symboly a posledný 3. respin až 5 extra divokých symbolov.

S morskými pannami môžete nahrať naozaj slušný balík peňazí. A navyše každú jednu výhru môžete niekoľkokrát znásobiť. Slúži na to funkcia Gamble/Risk. Po kliknutí na tlačidlo dvoch kariet sa presuniete do novej obrazovky. Vašou úlohou je uhádnuť farbu (červená/čierna) zakrytej karty. Ak uhádnete, získate dvojnásobok výhry. Pokiaľ netrafíte farbu, prichádzate o všetko. K dispozícii je tiež možnosť pripísania polovice výhry a riskovať len so zvyškom peňazí.

Pozrite ako sme roztočili valce automatu Mysterious Atlantis v našom videu

Dotknite sa tajomnej Atlantídy v online kasíne eTIPOS.sk

Hrací automat Mysterious Atlantis nás zaujal aj skvelým grafickým prevedením a celkovým dizajnom. Nápaditá a tak trošku desivá hudba vytvára tú správnu atmosféru podmorského sveta bájnej Atlantídy. Automat má dobrú a plynulú hrateľnosť. Vývojári zo SYNOTu väčšinu hier vytvárajú v jazyku HTML5, čo znamená, že sa nemusíte zapodievať inštaláciou zbytočných pluginov a hranie funguje na všetkých zariadeniach. Vydajte sa aj vy na podmorskú cestu za stratenou Atlantídou. Vyskúšajte si výherný automat Mysterious Atlantis zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games