Atlantis

Atlantis


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Atlantis za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Máj 2020
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 95,7%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Bájna Atlantída a jej poklady na valcoch automatu

O legendárnom ostrove Atlantída s vyspelou kultúrou a nesmiernym bohatstvom sa i dnes vedú rôzne diskusie v súvislosti s jeho existenciou. Príbehom Atlantídy, ktorá sa údajne po prírodnej katastrofe prepadla do hlbín mora, sa nechali inšpirovať v Synot Games a ich hre Mysterious Atlantis. Dnes sme však naskočili na dobrodružnú cestu za spoznávaním online automatu Atlantis zo štúdia Red Tiger a prinášame vám pár tipov ako ho hrať. Poďte sa ponoriť na dno mora a objaviť poklady strateného mesta.

Atlantis je 5-valcový automat so 4 riadkami a 30 výhernými líniami. Kombinácia je výherná v takom prípade, ak začína na prvom valci zľava, neprerušovane pokračuje smerom doprava a vytvorená je z minimálne troch rovnakých symbolov. Symboly na valcoch sa netočia, ale kaskádovito na seba padajú. Akonáhle vytočíte výhernú kombináciu, jej symboly sa vyparia a na ich miesta dosadnú symboly z horných pozícií. To môže viesť k zisku niekoľkých výherných kombinácii za sebou (lavínový efekt).

Dostatok bonusov na automate Atlantis

Na valcoch sa objavujú tradičné kartové znaky, ktoré dopĺňa päť hodnotnejších symbolov. Ide o kotvu (15, 30, 60-násobok stávky), mušľu (18, 36, 75-násobok stávky), ďalekohľad (21, 45, 90-násobok stávky), zlatý pohár (24, 60, 120-násobok stávky) a časť Atlantídy (30, 75, 150-násobok stávky). Upriamiť pozornosť by ste však mali na ďalšie dva symboly. Ide o špeciálne symboly s bonusovými vlastnosťami:

  • Wild symbol – je ním zamknutá truhlica, ktorá ak sa dostane na spodný riadok daného valca, otvorí sa a celý valec sa stane divokým. Pokiaľ by truhlica s pokladom nespadla hneď na spodný riadok, ostane na automate a po ďalšom spine klesne na dno.
  • Násobitele výhier – sú ukryté v truhlici. Po otvorení truhlice sa aktivuje multiplikátor výhier v rozsahu od 1x až 5x.
  • Scatter symbol – je ním symbol s označením „zlaté spiny“. Pokiaľ tento symbol vytočíte 3, 4 alebo 5x, automaticky obdržíte 10, 13 alebo 16 freespinov. Počas freespinovej hry je multiplikátor výhier neobmedzený a s každým novým Wild symbolom sa zvyšuje o ďalší 5-násobok.

S hracím automatom Atlantis môžete získať aj jeden z dvoch progresívnych Jackpotov. Hodnoty oboch Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop – vidíte v ľavej časti obrazovky. Mega Drop nemá určený strop a vyhrať ho možno kedykoľvek. V čase písanie tejto recenzie sa pohyboval v 6-cifernej sume. Daily Drop je výrazne nižší, avšak získava ho náhodný hráč každý deň. Aby ste sa stali majiteľom niektorého Jackpotu, na automate sa musí objaviť 3x jeho symbol.

Ponorte sa na dno mora a vyhrajte v kasíne Niké

Atlantis je z hľadiska hrateľnosti veľmi jednoduchý. Je jedným z tých online automatov, kde všetko stojí a padá na bonusovej hre s freespinami a neobmedzenými multiplikátormi. Dostať sa do nej nie je síce až také jednoduché, ale ak sa vám to podarí, vaše hráčske konto môže veľmi rýchlo nabrať tučné kontúry. Pokiaľ máte radi dobrodružstvo, tajomné poklady z hlbín a moderné prevedenie hracích automatov, vyskúšajte si online slot Atlantis aj vy v kasíne Niké.sk. Môžete tak urobiť aj na svojom mobilnom telefóne.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger