Atlantis

Atlantis


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Atlantis za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Automaty so zvieratami, podmorský svet
Dátum vydania: Apríl 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 94,9 %
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, automatická hra

Malý Nemo dokáže na valcoch veľké veci

Aj vás vždy fascinoval podmorský svet, jeho nekonečné dĺžky, šírky, či hĺbky plné bohatstva a neznámych živočíchov? Pokiaľ áno a z času na čas si nejaký ten online výherný automat zahráte, odporúčame vám hru s názvom Atlantis.

Tento online slot z podmorského sveta je dielom spoločnosti Apollo Games. Skladá sa z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línii. Výherné kombinácie ako zvyčajne platia v jednom smere a to zľava doprava. Celá hra sa odvíja na podmorskom pozadí, kde jednotlivé symboly pozostávajú z najznámejších vodných živočíchov – korytnačka, hviezdica, chobotnica, morský ježko, krab, perla v otvorenej lastúre a nesmie chýbať ani najpopulárnejšia tropická rybička Klaun očkatý. Že ju nepoznáte? Ide predsa o oranžovo-bielu rybičku z filmu Hľadá sa Nemo.

Oceány a moria odjakživa prinášali ľudstvu rôzne formy obohatenia, od rýb, cez ropu, plyn, až po skryté poklady potopených lodí. A časť z týchto pokladov by mohol hráčom pri troche šťastia priniesť aj online výherný automat Atlantis vďaka jeho bonusovej výbave. V podstate na ňom nájdete klasické bonusové symboly a funkcie, ktoré má drvivá väčšina automatov. Ale aj čosi navyše.

Za 3 perly až 15 freespinov, strojnásobené výhry

Prvým špeciálnym symbolom je už spomínaná rybička Nemo. Je Wild symbolom, čiže akonáhle vo výhernej kombinácii chýba potrebný symbol, veľmi ochotne pripláva, doplní ho a výhru automaticky zdvojnásobí. Ďalším bonusovým prvkom je Scatter symbol v podobe perly v lastúre. V prípade, že by sa vám podarilo vytočiť minimálne 3 perly, aktivujete hru s 15 voľnými pretočeniami. A teraz pozor! Počas freespinovej hry, keď padne perla, je výhra strojnásobená.

Za zmienku stojí aj tabuľka výhier za jednotlivé symboly. Najvyššie odmeny získate za dva špeciálne symboly – perlu a Nema. Za tri rybičky obdržíte 50-násobok stávky, za štyri je to 500-násobok stávky, no a za päť dokonca až 1800-násobok stávky. Čo sa týka perly, za tri jej symboly získate 5-násobok stávky, za štyri už 50-násobok a za päticu 500-násobok stávky.

Vyskúšajte automat Atlantis v kasíne zadarmo

Musíme objektívne priznať, že dostať sa do hry s 15 freespinami sa nám nedarilo až tak často ako by sme si želali, no odmeny za výherné kombinácie vytvorené Nemom nám všetko krásne vykompenzovali. Skúste si online hrací automat Atlantis zahrať i vy. Nájdete ho v slovenskom online kasíne Doxxbet, kde nemusíte absolvovať žiadnu registráciu či vykonať nejaký vklad. Vyskúšajte si ho jednoducho zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 1000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 1500 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games