Clown Fish

Clown Fish


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Clown Fish za reálne peniaze v kasíne DOXXbet.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Automaty so zvieratami, podmorský svet
Dátum vydania: Apríl 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 94,9 %
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, automatická hra

Malý Nemo dokáže na valcoch veľké veci

Aj vás vždy fascinoval podmorský svet, jeho nekonečné dĺžky, šírky, či hĺbky plné bohatstva a neznámych živočíchov? Pokiaľ áno a z času na čas si nejaký ten online výherný automat zahráte, odporúčame vám hru s názvom Clown Fish.

Tento online slot z podmorského sveta je dielom spoločnosti Apollo Games. Skladá sa z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línii. Výherné kombinácie ako zvyčajne platia v jednom smere a to zľava doprava. Celá hra sa odvíja na podmorskom pozadí, kde jednotlivé symboly pozostávajú z najznámejších vodných živočíchov – korytnačka, hviezdica, chobotnica, morský ježko, krab, perla v otvorenej lastúre a nesmie chýbať ani najpopulárnejšia tropická rybička Klaun očkatý. Že ju nepoznáte? Ide predsa o oranžovo-bielu rybičku z filmu Hľadá sa Nemo.

Oceány a moria odjakživa prinášali ľudstvu rôzne formy obohatenia, od rýb, cez ropu, plyn, až po skryté poklady potopených lodí. A časť z týchto pokladov by mohol hráčom pri troche šťastia priniesť aj online výherný automat Clown Fish vďaka jeho bonusovej výbave. V podstate na ňom nájdete klasické bonusové symboly a funkcie, ktoré má drvivá väčšina automatov. Ale aj čosi navyše.

Za 3 perly až 15 freespinov, strojnásobené výhry

Prvým špeciálnym symbolom je už spomínaná rybička Nemo. Je Wild symbolom, čiže akonáhle vo výhernej kombinácii chýba potrebný symbol, veľmi ochotne pripláva, doplní ho a výhru automaticky zdvojnásobí. Ďalším bonusovým prvkom je Scatter symbol v podobe perly v lastúre. V prípade, že by sa vám podarilo vytočiť minimálne 3 perly, aktivujete hru s 15 voľnými pretočeniami. A teraz pozor! Počas freespinovej hry, keď padne perla, je výhra strojnásobená.

Za zmienku stojí aj tabuľka výhier za jednotlivé symboly. Najvyššie odmeny získate za dva špeciálne symboly – perlu a Nema. Za tri rybičky obdržíte 50-násobok stávky, za štyri je to 500-násobok stávky, no a za päť dokonca až 1800-násobok stávky. Čo sa týka perly, za tri jej symboly získate 5-násobok stávky, za štyri už 50-násobok a za päticu 500-násobok stávky.

Vyskúšajte automat Clown Fish v kasíne zadarmo

Musíme objektívne priznať, že dostať sa do hry s 15 freespinami sa nám nedarilo až tak často ako by sme si želali, no odmeny za výherné kombinácie vytvorené Nemom nám všetko krásne vykompenzovali. Skúste si online hrací automat Clown Fish zahrať i vy. Nájdete ho v slovenskom online kasíne Doxxbet, kde nemusíte absolvovať žiadnu registráciu či vykonať nejaký vklad. Vyskúšajte si ho jednoducho zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games