Vikings Go to Hell

Vikings Go to Hell


Hodnotenie od Grisio VIP Club Yggdrasil
Hraj výherný automat Vikings Go to Hell za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Yggdrasil
Téma automatu: Dobrodružný výherný automat na motív severskej mytológie
Dátum vydania: 24. 5. 2018
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 96,1 %
Volatilita: vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Re-spin, free spiny, Wild symbol, lepivý Wild symbol, Scatter symbol, autoplay

Vikingovia sa zapísali do svetových dejín ako úspešní dobyvatelia a mocný národ. O týchto predkoch súčasných obyvateľov Škandinávie bolo napísaných veľa dokumentov a rovnako bolo natočených pár filmov či seriálov. Dokonca sme si už vyskúšali aj hracie automaty na túto tému, možno si spomeniete na naše tipy ako hrať online sloty Vikings alebo Asgardian Stones. Dnes našu zbierku vikingských zážitkov rozšírime o hrací automat Vikings Go To Hell, ktorý vznikol vďaka vývojárom zo spoločnosti Yggdrasil.

Hracia plocha online automatu Viking Go To Hell je tvorená 5 valcami, 4 riadkami a 25 výhernými líniami. Na valcoch si vytáčate 8 bežných symbolov a 3 špeciálne. Na polovici bežných symbolov sa zobrazujú symboly vikingských zbraní prinášajúce nižšie výhry, oproti tomu na druhej štvorici sa objavujú samotní Vikingovia, vďaka ktorým zaznamenáte vyššie výhry. Výherné kombinácie sú tu platné zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo.

Čo ponúka trojica špeciálnych symbolov?

Pri automatoch od Yggdrasilu sme si už zvykli, že nás v nich poväčšine čaká gigantická porcia bonusov a špeciálnych funkcií. A už teraz vám môžeme prezradiť, že ani online slot Viking Go To Hell nebude výnimkou. Ako prvý z troch špeciálnych symbolov tu tradične vystupuje Wild symbol nahradzujúci všetky symboly okrem Scatter symbolu.

Scatter symbol predstavuje druhý špeciálny symbol tejto hry. Nesie názov „FREE SPIN“ a má strašidelnú podobizeň lucifera. Ak sa vám podarí tento symbol vytočiť aspoň na 3 valcoch, získate pretočenia zadarmo, podľa nasledovnej tabuľky:

  • za Scatter symboly na 3 valcoch získate 7 Free Spinov
  • za Scatter symboly na 4 valcoch získate 12 Free Spinov
  • za Scatter symboly na 5 valcoch získate 16 Free Spinov

Tretím a záverečným špeciálnym symbolom tohto automatu je Truhlica s pokladom. Objavuje sa len na poslednom piatom valci a náhodne udeľuje „Epic Tablet“ alebo „Good Tablet“ odmeny. Aké odmeny môžete očakávať?

Epic Tablet vám udelí niektorú z týchto odmien:

  • 12/16 Free Spins
  • 30 bodov na posilnenie hnevu pre všetkých vikingov
  • Peňažnú odmenu v podobe 600 až 1 200 mincí

Good Tablet vám udelí niektorú z týchto odmien:

  • 7 Free Spins
  • 30 bodov na posinenie hnevu pre jedného vikinga
  • Peňažnú odmenu v podobe 150 – 300 mincí

Vikingovia vs. démoni

Dôležitou súčasťou výherného automatu Vikings Go To Hell sú súboje vikingov proti démonom. V prípade, že si na valcoch vytočíte 2 Scatter symboly, automaticky získate re-spin, počas ktorého sa všetky Wild symboly stanú lepivými a navyše dôjde k boju démonov s každým symbolom vikinga zobrazeného na valcoch. Vždy keď viking tento súboj vyhrá, zmení sa na Wild symbol a do zbierky jeho hnevu je pridaný jeden bod. Tieto body môžete získať ako sme už spomínali aj vďaka Truhlici s pokladom. Ukazovatele hnevu jednotlivých vikingov nájdete naľavo od valcov a keď sa vám podarí nazbierať 100 bodov, môžete sa tešiť na 7 Berzerk Free Spins, počas ktorých viking vyhráva všetky boje proti démonom. Navyše v tomto free spin móde bojujete aj proti Lordovi reťazí, ktorého ak trikrát zasiahnete, postúpite do ďalšej úrovne free spinov, kde na vás čaká ďalších 7 pretočení zadarmo s ďalšími výhodami a súbojmi proti Luciferovi. Tak čo, stanú sa Vikingovia víťazmi aj týchto náročných bitiek?

Otestujte si automat Viking Go To Hell v kasíne

Tomu sa povie špeciálnymi funkciami poriadne nadupaný slot. Tu už nejde len o točenie valcami, ale skôr o interaktívnu výhernú hru. Online automat Vikings Go To Hell nás veruže dlhšiu dobu udivoval rôznymi bonusmi, no po čase sme si na všetko zvykli. Hier s voľnými pretočeniami je tu hneď niekoľko a free spiny nám padali celkom často, čo je super. Každopádne tento automat si na úvod odporúčame zahrať zadarmo. Nájsť ho potom môžete v ponuke hier na Tipsport online casino.

Kasínové hry od spoločnosti Yggdrasil nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Yggdrasil