Wild Circus

Wild Circus


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Wild Circus za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Jún 2018
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volatilita: Stredne vysoká 4/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Usaďte sa a sledujte tú bláznivú šou na valcoch

Online výherný automat Wild Circus je presne taký, ako už sám jeho názov prezrádza. Totálne bláznivý. Tu už nejde len o obyčajný hrací automat, ale o menšiu jednoduchú online hru so zaujímavými prvkami a zábavnými situáciami. Nebudete len točiť valcami, ale aj vyklikávať a označovať predmety, aby ste dosiahli čo najvyššie výhry.

Grafické prevedenie a atmosféra je dokonalým odrazom témy tohto Red Tiger automatu. Počas hrania dokonca počuť šum prítomného publika, ohlušujúce ovácie a potlesk v obecenstve. Skrátka online automat Wild Circus vás okamžite zavedie do cirkusovej arény plnej bravúrnych vystúpení divokých zvierat a klaunov.

Wild Circus, to je manéž bonusov

Čo sa týka štruktúry hracieho automatu Wild Circus, je na ňom 5 valcov a 4 riadky. Na 40 fixne daných výherných líniách platia výherné kombinácie iba v jednom smere a to zľava doprava. Vytočiť budete musieť 3 až 5 rovnakých symbolov. Hracie karty s nižšími hodnotami dopĺňajú žonglovacie palice, pruhovaný balón, bubon a cylinder so zajačími ušami. Opica je klasický Wild symbol, ktorý už všetci veľmi dobre poznáme. Ide o žolíka a v prípade potreby nahradí chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Všetky ďalšie bonusové a špeciálne funkcie automatu závisia od Scatter symbolu, ktorým je tučniak. Zobrazuje sa iba na prvom, treťom a piatom valci. Ak sa vám ho podarí vytočiť na všetkých troch, tučniak okamžite naskočí do kanóna a kliknutím ho vystrelíte. Vystrelený tučniak začne letieť vzduchom a náhodne sa zastaví pri niektorom z bonusov. Následne si budete môcť vybrať, či získaný bonus vezmete alebo skúsite šťastie a výstrel zopakujete. Pozor, opakovaný pokus môže znamenať aj zisk menej hodnotného bonusu. Tých bonusov na automate Wild Circus tu je hneď niekoľko:

  • Násobitele výhier – tučniak sa môže po vystrelení z kanóna zastaviť pri multiplikátoroch stávok – x2, x3, x5, x10 a x15. Aktuálna stávka bude automaticky vynásobené príslušným násobiteľom.
  • Silák – na výber budete mať tri gule, pričom na každej je zobrazená odmena vo forme okamžitej výhry. Po zakliknutí na jednu z nich sa ju silák pokúsi zodvihnúť nad hlavu. Platí, že čím vyššia hodnota na guli, tým ťažšia guľa a menšia šanca, že ju silák zodvihne. Po každom úspešnom zodvihnutí pokračujete s výberom gúľ a to až do okamihu, kedy silák nebude úspešný.
  • Medveď na lane – klikaním určujete pohyb medveďa na lane, ktorý v rukách drží nádobu a snaží sa pozbierať čo najviac padajúcich mincí a drahokamov. A práve vaše navigovanie bude v zbere veľmi dôležité.
  • Šašove spiny (freespiny) – k dispozícii sú 3 debny, pod každou sa ukrýva iný počet voľných pretočení. Vy vyberiete, ktorá sa otvorí. Počas freespinov hádže náhodne šašo na valce Wild symboly (po opici v základnej hre ide o druhý variant divokého symbolu).
  • Slonie spiny (freespiny) – získať môžete 3 až 40 voľných pretočení, počas ktorých sa každá výhra automaticky zdvojnásobí. Navyše ak sa na niektorom z valcov objaví slot s „vylepšením“, násobiteľ sa zvýši z x2 na x3. Na konci tejto minihry budete mať možnosť získať nové freespiny, pričom sa zachová najvyšší dosiahnutý násobiteľ.
  • Chrlič ohňa – na výber budete mať tri fakle. Vyberiete jednu, cez ktorú chrlič ohňa bude chrliť plamene a pomôže vám získať okamžitú výhru.

Tučniak sa po vystrelení z kanóna môže ocitnúť v takých výšinách, ktoré ponúkajú viacero bonusov naraz. Môžete tak súčasne získať napríklad Chŕliča ohňa, Šašove spiny a Medveďa na lane.

Vyhrajte niektorý z progresívnych jackpotov

Wild Circus je súčasťou skupiny automatov, na ktorých sa hrá o dva luxusné progresívne Jackpoty. Mega Drop je vytváraný zo všetkých stávok hráčov zo všetkých automatov, ktoré ho ponúkajú. Je bez limitu a môžete ho vyhrať kedykoľvek. Daily Drop funguje na podobnom princípe ako Mega Drop s tým, že sa vypláca každý deň náhodnému hráčovi. Stačí, aby sa na valcoch zobrazili tri symboly Jackpotu a vyhrávate.

Roztočte valce automatu Wild Circus v kasíne

Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť bláznivý cirkus a na tomto automate roztočiť valcami, pripravte sa na poriadne divokú jazdu. Poponáhľajte sa, aby ste nič dôležité nezmeškali. Online hrací automat Wild Circus ponúka neobyčajné dobrodružstvo plné výhier, pretože zobraziť 3x symbol tučniaka nie je vôbec sporadickým javom. Slot by sme vrelo odporučili každému, kto chce popri hraní zažiť zábavu a vzrušenie. Jediným mínusom boli zdĺhavé animácie, ktoré sa nedajú nijakým spôsobom urýchliť ani cez turbo režim. Po dlhšom hraní nás vyrušovali. No i beztak ide o veľmi zaujímavú tvorbu od spoločnosti Red Tiger. Hru Wild Circus nájdete i v slovenskom kasíne Niké.sk a užiť si ju môžete aj na svojom mobilnom telefóne či tablete. Nech sa páči, vstúpte do cirkusovej arény.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger