Jack in a Pot

Jack in a Pot


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Jack in a Pot za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: November 2018
Valce: 7 valcov, 7 riadkov
Výherné línie: Klastre
Výhernosť (RTP): 96,06%
Volatilita: Stredná (3/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: 4 Wild symboly, Scatter symbol, freespiny, automatická hra, turbo režim

Neobvyklý automat s výhernými klastrami

Máme pre vás pripravený ďalší Red Tiger automat z rady dobrodružných hier na niké.sk. Volá sa Jack in a Pot a je naozaj jedinečný. Nejde o klasický slot, na aký ste zvyknutí. Na tomto „zelenom“ automate sa totiž valce netočia a ani neskladajú výherné kombinácie tak ako vo väčšine prípadov. Poďme si všetko vysvetliť a prejsť základné informácie.

Výherný automat Jack in a Pot je o zelenom škriatkovi, ktorého šikovné fintičky určite oceníte. Celý čas sa schováva v zlatom kotlíku napravo od valcov. Keď však vstúpi do hry, pocítite to a veľmi príjemne. Slot je vyskladaný až zo 7 valcov a 7 riadkov. Symboly tvoria kartové znaky, ktoré majú nižšie hodnoty výhier, a symboly mašličky, podkovičky, topánky a štvorlístka, za ktoré dostane oveľa viac. Ako sme už načrtli, výherné kombinácie tu platia tak trochu inak. Vašou úlohou bude vytočiť tzv. klastre, čiže strapce symbolov. A je úplne jedno, v ktorej časti slotu to bude. Podstatné je nájsť minimálne 5 rovnakých susediacich symbolov. Ak sa vám to podarí, symboly z výherného klastra zmiznú a nahradia sa novými. Týmto spôsobom môžete získať niekoľko výhier za sebou. Na rovnakom princípe funguje aj hrací automat Tiki Fruits alebo Berryburst.

Škriatok Jack pije pivo a fajčí ako dúha

Prejdime k zelenému škriatkovi Jackovi. Tento šikovný mužíček dokáže aktivovať niekoľko parádnych funkcií. Na slote sa totiž objavujú až 4 Wild symboly – pivo, fajka, dúha a klobúk. Ak je jeden z nich súčasťou výherného klastra, na scénu vstúpi škriatok.

  • Pivo – Jack začne piť pivo, počas čoho sa z výčapných píp začnú na valce liať rovnaké symboly. Tým sa zvýšia vaše šance na výhru.
  • Fajka – Jack začne bafkať z fajky, počas čoho sa niektoré symboly s vyššou hodnotou rozšíria. Stanú sa z nich megadlaždice o rozmere 2x2, 3x3 alebo 4x4.
  • Dúha – na valcoch sa objaví obrovská dúha, ktorá niektoré symboly náhodne zamení za rovnaké.
  • Klobúk – Jack vyhodí klobúk do vzduchu a ten následne vysaje z automatu symboly s nízkou hodnotou.

Bonusovú búrku nájdete aj v kasíne Niké

Čo poviete na Jackove schopnosti? Fantázia... a to tu máme ešte jedno malé prekvapenie. Na automate sa objavuje aj Scatter symbol, prostredníctvom ktorého aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami. V rámci jedného spinu musíte vyzbierať štyri lístky, aby ste vytvorili veľký symbol štvorlístka. Vo bonusovej hre to funguje podobne ako v tej základnej len s tým rozdielom, že všetky vytočené divoké symboly (pivo, fajka, dúha a klobúk) sa postupne ukladajú na ľavú stranu automatu. Keď skončia freespiny, všetky nahromadené prvky sa aktivujú. Dochádza k tzv. búrke funkcií. Dokonca sa môže stať, že niektoré bonusové symboly sa aktivujú súčasne a udelia vysoké klastrové výhry.

Ak by ste si chceli s Jackom vypiť nejaké to pivko alebo pobafať z fajky, smelo do toho. Nájdete ho aj v online kasíne Niké, kde je možnosť hrať aj úplne zadarmo. Využite fantastické bonusy a promoakcie kasína určené nielen pre nových hráčov.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger