Mr.Vegas

Mr.Vegas


Hodnotenie od Grisio VIP Club Betsoft
Autor hry: Betsoft
Téma automatu: Klasické automaty
Dátum vydania: 04/2010
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 30 voliteľných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,5 %
Volatilita: Stredná
Jackpot: Áno
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Free spiny, násobiteľ stávky, jackpot, ruleta.

Na rovinu povieme, ak patríte medzi hráčov, ktorí majú radi také tie jednoduché klasické automaty so základnou grafikou a jediným ustráchaným bonusom, toto nie je automat pre vás. TOTO JE VEGAS! Pompézne, žiarivé, prvoplánové, plné bohatstva, peňazí a super výhier. Takže, ak vás v najbližšom čase cesta do mesta hriechu nečaká, toto je vítaná možnosť, ako sa tam predsa len vypraviť a užiť si všetky jeho hriechy.

Vegas každým pórom

Ak si odmyslíme všetko to pozlátko, Mr. Vegas je klasický 5 valcový automat s 3 riadkami a 30 voliteľnými výhernými líniami. Platí, tak ako všade inde, že vyhráte vtedy, keď sa vám podarí vytvoriť zo symbolov výhernú kombináciu na niektorej z výherných línií. Čím viac symbolov v línii je, tým sa výška vašej výhry zvyšuje.

Online automat Mr. Vegas má na svedomí Betsoft. Kto už hry od tohto providera pozná, vie, že bývajú graficky silno štylizované a vizuálne bohaté na detaily. Ani tu tomu nie je inak. Pri hraní vás sprevádzajú zvuky kasína a tak si užijete aj radosť z výhier pri susedných stoloch. Budete počuť vybuchovať zátky od šampanského a samozrejme budú cinkať peniaze.

Bohatá porcia originálnych bonusov

Druhou vecou, ktorou sa online sloty od Betsoftu odlišujú od konkurencie, ja bohatá porcia bonusov. Každú chvíľu niečo zvoní, cinká a točí sa. Aj v Mr. Vegas je tomu tak.

Z bežnej bonusovej šablóny vybočuje symbol Mr. Vegas, na ktorom je vyobrazený hlavný hrdina hry. Ak ho vytočíte na valcoch 1, 3 a 5, spustí sa ruletový mód. Áno, nepomýlili sme sa. Ruleta v automatovej hre. Vyberiete si 3 čísla zo stola a ak trafíte, 15 násobok stávky je váš.

Ani freespiny tu nie sú úplne obyčajné. Na ich aktiváciu opäť využijete symbol Mr.Vegas. Ak ho vytočíte a vedľa neho sa zároveň zobrazia symboly kociek, spustia sa voľné pretočenia. Freespinov získate toľko, koľko ukazuje súčet na symboloch kociek. Ak sú na kockách rovnaké čísla, výhra počas free spinov sa násobí x2. Ďalšie spiny zadarmo môžete získať aj pri aktivovanom móde free spinov.

Ďalším bonusom je symbol Výherný automat. Pokiaľ sa kdekoľvek na valcoch objaví 3x, spustí sa špeciálny automatový mód. V ňom dostanete 3 freespiny na 3 valcovej retro mašinke.

Posledným bonusom je bonus Peňažné koleso. To môžete rozkrútiť, ak sa na aktívnej výhernej línii zobrazí 5 špeciálnych ústrižkov. Potom už len stačí kliknúť a koleso sa pomaly zastaví, pričom môžete len vyhrať. A výhry sa naozaj oplatia. 10 voľných pretočení, bonus Mr. Vegas, kredit (max. 60) alebo Jackpot, ten však iba vtedy, ak máte stavenú maximálnu stávku).

Zahrajte si automat Mr. Vegas v kasíne zadarmo

Vo Vegas nuda nehrozí a na automate Mr.Vegas už absolútne nie. Neustále sa niečo deje, každú chvíľu si automat žiada vašu pozornosť. Ak máte čas, a chcete sa naozaj zabaviť, online slot Mr.Vegas je priam ideálna voľba. Betsoft opäť nezaváhal a priniesol zaujímavý stroj. Určite si ho minimálne vyskúšajte v online kasíne hoc aj úplne zadarmo. Ak vás lesk bohatstva vo Vegas chytí, môžete skúsiť vytočiť si aj reálne výhry za reálne peniaze.

Kasínové hry od spoločnosti Betsoft nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Betsoft