Dr. Love

Dr. Love


Hodnotenie od Grisio VIP Club Microgaming
Online hra Dr. Love zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Autor hry: Microgaming
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia:
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné pretočenia, Gamble (Risk)

Netradičná téma automatu

Hovorí sa, že fantázii sa medze nekladú, no a práve toto tvrdenie platí pri online hracom automate Dr. Love, ktorý patrí do portfólia kasínových hier spoločnosti Microgaming. Už pri prvom kontakte s ním sme zistili, že sa tak trochu vymyká stereotypom. Za tento počin vývojárov chválime. Hlavnou témou, ako už samotný názov automatu napovedá, je láska, teda presnejšie doktor Láska.

Na 5 valcoch a 3 riadkoch sa točia kreslené symboly lekára, sestričky, pacienta a všakovakých zdravotníckych pomôcok. Slot disponuje 20 výhernými líniami, ktorých počet si zvolíte podľa seba. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na línii platí len tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

Dostatok bonusov

Skúsení hráči vedia, že automaty od Microgamingu nie sú až tak prešpikované dokonalou grafikou či 3D animáciami. Táto spoločnosť sa skôr orientuje na to, aby sloty boli pre hráčov atraktívne z hľadiska bonusovej výbavy. A platí to aj v prípade slotu Dr. Love.

Prvým bonusovým symbolom je Wild symbol. Ten v pozícii žolíka dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ďalším je Scatter symbol. Už minimálne dva tieto symboly sú výhernou kombináciou, no ak ich vytočíte 3-krát a viac, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Za 3 symboly Scatter získate 10 freespinov, za 4 je to 15 a za 5 dokonca až 20 freespinov. Všetky výhry počas freespinovej hry sú strojnásobené.

Pokiaľ radi riskujete, využiť môžete aj funkciu Gamble (Risk). Ak uhádnete farbu zakrytej karty, výhra sa vynásobí x2. Ak trafíte znak, získate dokonca štvornásobok výhry. Možností ako navýšiť svoje hráčske konto je tu teda, našťastie, niekoľko.

Zahrajte si online automat Dr. Love zadarmo

Na prvý pohľad veľmi jednoduchý, no bohatý na bonusové vlastnosti. Tak hodnotíme online výherný automat Dr. Love. Na netradičné symboly a lekárske prostredie slotu si možno budete zvykať dlhšie, no akonáhle vám nadelí zopár vysokých výhier, budete mať problém ho zavrieť. Skúste si ho, pokojne aj zadarmo.

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming