Jetsetter

Jetsetter


Hodnotenie od Grisio VIP Club Endorphina
Autor hry: ENDORPHINA
Téma automatu: Klasický výherný automat
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier, Gamble (Risk)

Koho by nepotešilo, keby mohol nahliadnuť do sveta plného bohatstva, luxusu a nekončeného prepychu. Drahé fára, súkromné tryskáče, nablýskané jachty a všadeprítomné sexy ženy. Takýto vzrušujúci pohľad sa vám naskytne pri online hracom automate Jetsetter, ktorý je dielom spoločnosti Endorphina.

Už pri prvom kontakte s online slotom Jetsetter nadobudnete pravý nefalšovaný pocit, že ste sa ocitli v úplne inom svete. Vo svete VIP, bohatých ľudí s najvyšším spoločenským postavením. Na valcoch sa totiž točia symboly jachty, Ferrari, súkromného lietadla, rulety a drahých cigár. Aj ohodnotenie výherných kombinácii a bonusové vlastnosti hry tomu napomáhajú.

Online výherný automat Jetsetter tvorí klasicky 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií. Online hracie automaty majú jednoduché ovládanie a rovnako je to aj pri tomto kúsku. Z hľadiska hrateľnosti je úplne jednoduchý. Ako vo väčšine prípadov, výherné kombinácie platia zľava doprava. Začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava.

Bonusová klasika s parádnymi multiplikátormi

Jetsetter má v sebe zakomponovaných niekoľko bonusov, vďaka ktorým sa môže vaše hráčske konto dostať do luxusných výšin. Logo samotnej hry je Wild symbolom a aj tu nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ak sa tak udeje, celá výhra sa ešte aj zdvojnásobí.

Väčšiu zábavu a aj prílev vysokých výhier vám ponúkne symbol Scatter. Vyobrazený je ako sexy blondínka držiaca niekoľko 500-dolároviek. Ak sa vám ju podarí vytočiť kdekoľvek na valcoch minimálne 3-krát, získate až 20 freespinov. Počas bonusovej hry s voľnými pretočeniami musíte pospájať roztrhnuté strany dolároviek. K dispozícii je 1, 2, 5, 10, 20, 50 a 100 dolárov. V prípade, že spojíte napríklad 20-dolárovku, získate 20-násobok (multiplikátor) stávky. Počas hrania tejto bonusovej hry nie je možné vyhrať ďalšie freespiny.

Jetsetter má navyše v sebe zabudovanú funkciu Gamble (Risk). V nej nehádate farbu zakrytej karty ako obvykle, ale vašou úlohou je správne tipnúť, ktorá karta bude vyššia od prvej odkrytej. Ak uhádnete, výhru zdvojnásobíte, pokiaľ nie, prídete o všetko.

Skúste Jetsetter v online kasíne

Online výherný automat Jetsetter ponúka presne to, po čom túži každý hráč. Svet plný bohatstva, zábavy a veľkých prachov. Vyskúšajte si ho i vy v online kasíne. Keď sa dostanete do jeho bonusovej hry s voľnými pretočeniami, dávajte si pozor, aby sa vám z výhier nezatočila hlava. Veľa šťastia!

Zábavné, oslavné automaty

Ďalšie výherné automaty od Endorphina