The Vampires

The Vampires


Hodnotenie od Grisio VIP Club Endorphina
Autor hry: ENDORPHINA
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, bonusová hra, freespiny, Gamble (Risk)

Bŕŕŕ, poďme sa báť!

Tí, ktorí majú problémy so srdcom, by mali najprv porozmýšľať, či sa do tohto strašidelného automatu vôbec pustia. Online slot The Vampires od spoločnosti Endorphina je totiž založený na tom, aby ste sa báli. Valcami budete točiť pri hudbe s hrôzu naháňajúcimi ľudskými výkrikmi v pozadí. A to všetko v noci pri splne mesiaca. Naozaj desivé a poriadne mrazivé. Dajte si pozor na rôzne strašidelné zvukové efekty pri vašich výhrach, môžu vás dosť vystrašiť. Bŕŕŕ! Ale ak máte doma cesnak, bibliu, krucifix alebo svätenú vodu, vyzbrojte sa nimi a vstúpte do sveta krvilačných vampírov.

The Vampires tvorí 5 valcov, 3 riadky a až 25 výherných línií, ktoré si nastavíte ľubovoľne podľa seba. Výherné kombinácie platia zľava doprava a podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Podmanivé hororové bonusy

Keď prekonáte strach, začnete si tento automat užívať, pretože The Vampires ponúka hráčom kvalitnú porciu bonusov. Prvým je Wild symbol v podobe netopiera. Ten supluje chýbajúce symboly v potenciálne výhernej kombinácii.

Druhým špeciálnym prvkom je Scatter symbol. Vyobrazený je ako vampír, ktorý sa zahryzne do nevinnej mladej dievčiny. Za minimálne 3 tieto symboly kdekoľvek na valcoch aktivujete bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami, počas ktorej sú všetky výhry strojnásobené. Masaker!

Ďalším bonusom tohto hororového slotu je kalich krvi. Pokiaľ ho vytočíte minimálne 3-krát v rámci výhernej línie, získate bonusovú hru s oživovaním mŕtvych na cintoríne. Aké nechutné, pravda? V nej máte k dispozícii 12 hrobov, pod ktorými sa neukrývajú len mŕtvoly, ale aj rôzne výhry. Ak si nejaký hrob vyberiete, kliknete na neho a vylejete na neho kalich krvi. Buď získate okamžitú výhru, alebo nápis „game over“.

Nemyslíte si, že to je všetko čo z tohto hrôzostrašného sveta môžete vyťažiť. Každú jednu výhru môžete po zakliknutí tlačidla „take risk“ (Gamble) niekoľkokrát zdvojnásobiť. Vašou úlohou je správne tipnúť, ktorá karta bude väčšia ako tá dílerova.

No a pre tých, ktorí si chcú vychutnávať atmosféru automatu bez prerušovania, je tu známa funkcia autoplay, vďaka ktorej sa valce budú roztáčať automaticky.

Dokážte, že sa nebojíte. Kľudne aj zadarmo

Máte radi, keď sa vám zo strachu ježia chĺpky na rukách a behá mráz po chrbte? Ste si stopercentne istý, že vás nič nevystraší? Ukážte svoju hrdinskú a nebojácnu tvár. Výherný automat The Vampires ste mohli nájsť aj v prvom slovenskom online kasíne eTIPOS.sk, no časom sa z ponuky vytratil. Vyskúšajte si tento slot na začiatok úplne zadarmo u nás. Naozaj stojí za to!

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Endorphina