Ice Pirates

Ice Pirates


Hodnotenie od Grisio VIP Club Endorphina
Autor hry: Endorphina
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10 (voliteľné)
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia:
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné pretočenia, násobitele výhier, Gamble (Risk)

Ľadoví piráti? Zaujímavá kombinácia na automate

Keď sme na eTIPOS.sk kasíne prvýkrát uvideli názov online automatu s názvom Ice Pirates, nevedeli sme, čo si máme myslieť a hlavne, čo nás čaká, keď ho otvoríme. Domnievali sme sa, že na nás z valcov vyskočia tváre zlých a škaredých pirátov. Aj vy? Nuž, autori hry poňali pirátsku tému tak trošku inak. Povedali by sme, že rozprávkovo. Keď si online slot Ice Pirates otvoríte, pochopíte.

Na valcoch sa točia rôzne symboly prislúchajúce pomenovaniu automatu. Nájdete na nich štyroch pirátov, jednu pirátku a keďže ide o ľadový slot, tak aj tučniaka a ľadového medveďa. Zvláštna kombinácia, ale budiš.

Hrací automat Ice Pirates tvorí 5 valcov a 3 riadky. Výherné línie hracieho automatu sú volitelné, v tomto prípade si môžete zvoliť ich maximálny počet 10. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Z 5. valca s multiplikátorom nespustíte oči

Spoločnosť Endorphina, ktorá stojí za týmto slotom, do svojich hier zabudováva vždy aj nejaké tie zaujímavé bonusy, ako napríklad Click and Pick minihra na automate The Vampires. Nechýbajú ani tu a vďaka nim môžu vaše výhry utešene rásť.

Klasickým bonusom je Wild symbol. Ako žolík supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii.

Ďalším klasickým bonusovým prvkom je Scatter symbol. Po vytočení minimálne troch týchto symbolov aktivujete hru s 12 voľnými pretočeniami.

A teraz zbystrite pozornosť. Na piatom valci sa točia aj rôzne násobitele výhier, ktoré dokážu ešte znásobiť výhry. V základnej hre ide o násobky x2, x3 a x5, avšak počas free spinov sú doplnené o ďalšie násobitele, a to x10 a x20. Čiže vytočiť si 3x Scatter symbol znamená obrovskú šancu získať naozaj krásne výhry.

Okrem toho môžete každú jednu získanú výhru ešte niekoľkokrát znásobiť aj pomocou klasickej hry Gamble (Risk). Stačí iba správne vybrať takú kartu, ktorá bude vyššia od dílerovej.

Hrajte Ice Pirates aj zadarmo

Dajte šancu online slotu Ice Pirates. Aj keď samotná grafika a symboly vyzerajú rozprávkovo a možno tak trochu detsky, obsahuje niekoľko naozaj zaujímavých bonusov. Ten magický piaty valec s násobiteľmi výhier bol od autorov hry skutočne famózny ťah. Výherný automat Ice Pirates si môžete schuti vyskúšať aj u nás medzi výhernými automatmi zadarmo.

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Endorphina