Chimney Sweep

Chimney Sweep


Hodnotenie od Grisio VIP Club Endorphina
Autor hry: Endorphina
Téma automatu: Klasické automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96 %
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier, Gamble (Risk)

Všade samé šťastie, chyťte ho!

„Aha, ide kominár, chyť sa za gombík!“ Poznáte túto poveru? Kominár bol, a možno stále je, považovaný za symbol šťastia. Ak ste na neho kdesi narazili a chytili sa za gombík, malo sa vám splniť vaše tajné želanie. Či už na povery veríte alebo nie teraz nie je podstatné. Dôležité je, že online výherný automat Chimney Sweep je založený práve na téme kominára. Aby sme boli presnejší, sympatickej kominárky.

Na online slote Chimney Sweep nájdeme okrem nej aj ďalšie symboly šťastia, napríklad prasa so štvorlístkom, podkovičku, či holubicu. To by teoreticky mohlo predznamenávať obrovské kusisko šťastia pri hraní tohto automatu, no nie? My sme si ho teda v online kasíne vyskúšali, aby sme zistili, či bude naozaj taký „šťastný“.

Hrací automat Chimney Sweep je z dielne spoločnosti Endorphina. Tvorí ho 5 valcov, 3 riadky a 10 ľubovoľne nastaviteľných výherných línii. Ako vo väčšine prípadov, výherné kombinácie platia zľava doprava. Začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Základná bonusová výbava

Keďže kominár a šťastie idú ruka v ruke, automat Chimney Sweep by mal obsahovať aj nejaké „šťastné prvky“ v podobe bonusov, aby vám prihrali vyššie výhry. Samozrejme, nejaké sa tu našli.

Samotná kominárka je Wild symbolom, ktoré nielenže nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, ale všetky výhry sú vďaka nej zdvojnásobené. Na valcoch sa objavuje aj Scatter symbol vyobrazený ako ohnisko. Za minimálne 3 tieto symboly kdekoľvek na valcoch aktivujete bonusovú hru s 15 voľnými pretočeniami. Počas nej sú všetky výhry dokonca až strojnásobené. Ďalšou a vlastne poslednou špeciálnou vlastnosťou je funkcia dodatočného násobenia výhier, teda Gamble (Risk). Ak sa vám podarí nájsť spomedzi štyroch zakrytých kariet vyššiu kartu od dílerovej, výhru zdvojnásobíte. Pokiaľ nie, prehrávate a vraciate sa k valcom.

Hrajte aj zadarmo v online kasíne

To je asi všetko, čo by ste mali vedieť ešte predtým, ako si online slot Chimney Sweep zahráte. Objektívne musíme zhodnotiť, že nám sa nepodarilo dostať do bonusovej hry s freespinami až tak často, ako sme si pôvodne predstavovali. No možno sme to povestné šťastie unavili a teraz si sadne práve na vás. Skúste si zahrať tento slot a sami uvidíte.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Endorphina