Endorphina automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Endorphina

Česká republika patrí na poli iGamingu k silným hráčom. Dokazuje to aj to, že hneď niekoľko spoločností vyvíjajúcich online automatové hry má svoje sídlo v Čechách. Medzi tieto firmy patrí aj Endorphina, hoci oficiálne podniká pod maltskou licenciou.

Endorphina patrí medzi mladšie spoločnosti, no to neznamená, že by za sebou nemala obsiahlu históriu úspešných titulov. Práve naopak. Portfólio online automatov, ktoré po spustení zobrazia logo Endorphiny, je poriadne bohaté.

Je vidieť, že sa spoločnosť zameriava na tie témy online hracích automatov, ktoré sú najpopulárnejšie a ide takpovediac na istotu. Nemáme jej to za zlé. Radšej budeme hrať kvalitné automaty s tisíckrát videnou témou, ako tie, ktoré síce lákajú na originálne prostredie, no forma prebíja obsah a kvalitatívne nestačia. Preto v ponuke od Endorphiny nájdete najmä ovocné automaty, klasické výherné online sloty a tiež dobrodružné hry so symbolmi mytologických hrdinov.

Automatové hry, ktoré Endorphina vyvíja, sú veľmi dobre vybalancované. Rovnako dobre sa pri nich zabaví začiatočník ako aj skúsený hráč. Na toto treba dobrý odhad a českí vývojári ho bez diskusie majú. Hry sú jednoduché, plné zaujímavých herných bonusov a s výrazným grafickým rukopisom. Nestane sa, že by ste si hry od Endorphiny pomýlili s inými.

Nám sa takéto výrazné odlíšenie od konkurencie páči a originalitu u tvorcov hier vždy oceníme. A vy určite tiež. Pozrite si naše recenzie na hry od Endorphiny a zahrajte si ich. Medzi ich najúspešnejšie tituly patria hry Jetsetter, Origami, Chimney Sweep alebo The Vampires.