The Vikings

The Vikings


Hodnotenie od Grisio VIP Club Endorphina
Autor hry: Endorphina
Téma automatu: Dobrodružný automat / Automaty s mytológiou a mágiou
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20 (voliteľné)
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia:
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné pretočenia, multiplikátor výhier, Gamble (Risk)

Naskočte na palubu bojovných Vikingov

Vikingovia boli obávanými a neohroziteľnými dobyvateľmi, ktorí kraľovali pred niekoľkými stáročiami severnej Európe, no robili si zálusk aj na zvyšok kontinentu, či Severnú Ameriku. Ich krutosť a bojovnosť bola povestná. Pridajte sa k nim na online hracom automate The Vikings z ponuky online kasína eTIPOS.sk a vydajte sa na dobrodružnú cestu za pompéznymi výhrami.

AKTUALIZOVANÉ: Online casino etipos.sk túto hru zo svojej ponuky stiahlo. Momentálne si automaty od Endorphina na Slovensku nezahráte.

Online hrací automat The Vikings je dielom spoločnosti Endorphina. Z vlastných skúseností už dozaista viete, že jej automatové hry ako napríklad Jetsetter či Vampires sú na vysokej úrovni. A nie je tomu ináč ani v tomto prípade. Pôsobivá grafika, burcujúca hudba a celková atmosféra tohto slotu vás opantá a okamžite vtiahne do deja. Radosť hrať. A keď uvidíte tie dve krásne bojovníčky Vikingov s odhalenými dekoltmi, uff!

Voliteľné výherné línie a zaujímavé bonusy

The Vikings tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línii, ktorých počet si zvolíte ľubovoľne podľa seba. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Na dobyvateľskej výprave za výhrami môžete využiť aj niekoľko zaujímavých bonusov. Prvým je Wild symbol, ktorý tradične nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. O niečo atraktívnejšie výhry získate prostredníctvom Scatter symbolu, pretože vďaka nemu sa dostanete do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. Stačí, ak ho vytočíte minimálne 3x a na konto vám pribudne rovno 12 freespinov. Počas freepisnovej hry sú všetky výhry strojnásobené.

Pokiaľ by ste sa výhier nevedeli nabažiť a zdali by sa vám malé, môžete sa ich pokúsiť niekoľkokrát znásobiť. Slúži na to funkcia Gamble (Risk). Po zakliknutí sa objaví nová obrazovka s piatimi kartami. Prvá je odhalená, ostatné štyri zakryté. Vašou úlohou je vybrať takú, ktorá bude mať väčšiu hodnotu ako tá prvá. Pokiaľ takú nájdete, výhra sa zdvojnásobí, keď nie, strácate všetko. Dáme vám malú radu. Akonáhle uvidíte, že prvá karta je relatívne vysoká (J, Q, K alebo A), radšej kliknite na tlačidlo „Take Win“, pretože nájsť vyššiu kartu nie je vôbec jednoduché. Veľakrát sme sa popálili. No pozor, počas automatickej hry je tento režim nedostupný, preto od rozohraného automatu nikdy neodchádzajte, aby ste automatickú hru stihli včas prerušiť.

Vyskúšajte, určite neobanujete

Výherný automat The Vikings hodnotíme pozitívne. Legendárna vikingská téma, vizuál, atmosféra a bonusová štruktúra, to všetko autori online hry skĺbili do jedného celku naozaj majstrovsky. Môžete si ho vyskúšať aj úplne zadarmo.

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Endorphina