More Fresh Fruits

More Fresh Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Endorphina
Autor hry: Endorphina
Téma automatu: Ovocný
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96 %
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, funkcia gamble (TAKE RISK)

Ovocné online automaty budú vždy v trende. To nám dáte určite za pravdu. Stále sa umiestňujú na najvyšších priečkach TOP kasínových hier na Slovensku. Veľmi dobre to vedia aj v spoločnosti Endorphina, inak by si nedali tak záležať na ich online slotoch s názvom More Fresh Fruits.

Pri samotnom názve hry sa automaticky vynára otázka, či viac ovocia znamená aj viac výhier. My sme sa teda na to pozreli bližšie.

Online sloty More Fresh Fruits ponúkajú hráčovi slušné podmienky k docieleniu pekných výhričiek. Na začiatku si môžete zvoliť, s koľkými výhernými líniami chcete operovať – 1, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35 a 40. To všetko na piatich valcoch a štyroch riadkoch.

Výherné kombinácie platia len v smere zľava doprava, avšak Scatterové kdekoľvek. V prípade viacerých výherných kombinácii v rámci jednej výhernej línie platí iba tá najvyššia. Viaceré výherné kombinácie na viacerých výherných líniách sa sčítavajú.

Zaujímavým prvkom, ktorý sa ignorovať skrátka nedá a vďaka ktorému vyžmýkate z čerstvých plodov ovocia viac šťavy, je minihra s násobením výhier. Do tohto režimu môžete prekĺznuť po každej výhre. Spravíte tak kliknutím na tlačidlo TAKE RISK (klasická funkcia Gamble). Následne sa vám zobrazí 5 kariet. Prvá patrí dealerovi a je odokrytá. Ďalšie 4 sú zakryté. Vašim cieľom je nájsť kartu s vyššou hodnotou akú má dealer. Ak sa vám to podarí, výhra sa vám zdvojnásobuje. Ak máte guráž, pokračujete ďalej. Len pozor, ak bude dealerova karta eso, tromfnúť ho môžete len žolíkom, ktorý sa tu až tak často neobjavuje. My akonáhle sme videli, že dealer má na ruke vyššiu kartu ako „desinu“, klikli sme na tlačidlo TAKE WIN a zutekali sme. Boli sme možno až príliš opatrní.

Na online hracom automate máte k dispozícii aj klasické bonusové symboly. Wild symbol má funkciu žolíka a nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Dve hviezdy tu vystupujú ako symbol Scatter. Jeho zobrazenie (minimálne 3x) kdekoľvek na valcoch vám prinesie celkom mastné odmeny.

I tak sa vám zdá, že má tento automat málo bonusov? Potom určite využite bonusy slovenských online kasín. Veď každý nový hráč môže získať na svoju hru navýšenie prvého vkladu či zatočenia zadarmo.

Viac čerstvého ovocia, aj v režime zadarmo

Ako sme už spomínali, ovocie na valcoch tu bolo už od nepamäti a tak rýchlo z nich nespadne. Vývojári sa tak predbiehajú v tom, ktorý hrací automat bude pre hráča atraktívnejší. More Fresh Fruits určite je. Skúste si ho aj vy a zhodnoťte, pokojne aj zadarmo.

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Endorphina