Desert Treasure

Desert Treasure


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 20 výherných línií
Výhernosť 97 %
Minimálna stávka €0.01
Maximálna stávka €5
Ďalšie vlastnosti hry otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkom (Wild), scatter symbol, 3 x multiplier wild, click me bonus

Automatov s púštnou témou nájdete v kasínach veľmi veľa. Desert Treasure tak má veľmi ťažkú pozíciu, ak chce hráčov zaujať a nie sme si celkom istí, či má čo ponúknuť. Poďme na to ale od začiatku.

Ak vás uchvátili príbehy Lawrenca z Arábie, asi vám výherný automat Desert Treasure padne do noty, no my sa priznáme, že už je na nás toho piesku v kasínach akosi priveľa. Samotnú hru má na svedomí Playtech a aj v jeho vlastnom portfóliu podobných online automatov nájdete viac ako dosť.

Automat zo starých čias

Desert Treasure je online hrací automat s piatimi valcami a 20 výhernými líniami. Od jeho uvedenia na trh už pár rôčkov uplynulo a na vizuále je to už dosť poznať. Grafika, hoc rozmanitá, už má najlepšie časy za sebou a zvuky sú veľmi jednoduché. Hudba absentuje úplne.

Obrázky na valcoch súvisia s púštnym dobrodružstvom, na ktoré ste sa spustením hry vybrali. Nižšie symboly reprezentujú bohatú Egyptskú faunu, na tých vyšších nájdete obrázky oázy, ťavy a jednookého púštneho obchodníka.

Tradičné špeciálne bonusy

Okrem bežných symbolov hra ponúka aj špeciálne symboly. Klasický wild bonus je reprezentovaný kráľovskou kobrou a vo výhernej línii nahrádza akýkoľvek iný symbol (okrem scatteru a bonusu). Ak sa takýchto symbolov nachádza v línii 2 a viac získate aj štedrý bonus k výhre.

Scatter symbol nesie obrázok čiernovlasej princeznej. Výhry scatter sa násobia celkovou stávkou a prirátavajú sa k výhram z línií. Ak sa na obrazovke zobrazí zároveň 3 alebo viac scatter symbolov, získavate navyše 10 pretočení zdarma. Okrem bonusu sa každá výhra v bezplatných pretočeniach trojnásobí.

Úplnou špecialitou je tzv. Bonus. Tento symbol reprezentuje obrázok mapy a pokiaľ sa vám na valcoch podarí vytočiť 3 až 5 takýchto symbolov v akejkoľvek aktívnej výhernej línii spustí sa bonusové kolo. V ňom vám púštny obchodník ponúkne na výber z viacerých pokladov a je len na vás aké poklady a v akej sume si vyberiete.

Nuž a to je všetko. Málo? Veľa? Asi skôr málo. Hoci pokiaľ hľadáte rýchle a jednoduché rozptýlenie môže vám stačiť aj toto. Automat Desert Treasure jednoznačne odporúčame tým, ktorí nehľadajú zložitejšie hry a chcú hrať rýchlo a jednoducho. Ak vás navyše láka piesočná téma, našli ste čo ste hľadali. My ostatní asi skúsime zasa niečo iné.

Videorecenzia online automatu Desert Treasure

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Púštne automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech