The Mummy

The Mummy


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Typ hry Kultová automatová hra pre fanúšikov filmu Múmia
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 25 výherných línií
Výhernosť 96,8 %
Minimálna stávka 1,25 €
Maximálna stávka 25 €
Ďalšie vlastnosti hry žolík, expandujúci žolík, otočenia zadarmo, superpretočenie, špeciálne bonusové symboly, násobenie výhier, scatter symboly, voliteľný bonus

Pre filmových fanúšikov sa film Múmia stal kultovou záležitosťou a my neskrývame, že takisto dokážeme jeho filmovému čaru podľahnúť aj dnes, hoci už má 20 rokov. Podobne ako my sú na tom milióny ľudí a tak sa niet čo čudovať, že sa spoločnosť Playtech rozhodla zainvestovať a zakúpiť pre svoje automatové hry licenciu tejto známej značky. Bez toho, aby sme chceli vyzradiť príliš, hovoríme, že sa to oplatilo.

Automat The Mummy vás prenesie do sveta, ktorý poznáte z filmu. Skvelé je, že licencia je naozaj kompletná a tak tu, na rozdiel napríklad od online automatu Gladiator, skutočne nájdete všetky dôležité postavy, predmety a scény z filmov, dokonca aj ich pokračovaní. Parádny zážitok dokresľuje hudba, zvuky a samozrejme video, ktoré si vzali z filmov to najlepšie a vám stačí vziať si pukance a vychutnávať si pri automate úžasné dobrodružstvo.

The Mummy bonusové hry

Úplný raj zažijú najmä hráči, ktorí hľadajú online automaty s množstvom špeciálov, bonusov a bonusových hier. V automatovej hre The Mummy si ich užijete maximálne množstvo.

Základom je samozrejme klasický Wild symbol, ktorý nesie obrázok samotnej múmie Imhotepa a nahrádza všetky symboly, okrem bonusových. Zobrazuje sa však len na valcoch 2,3 a 4. Ďalšou klasikou je Scatter symbol. Ten má v tomto automate priradený obrázok loga hry, pokiaľ sa na valcoch objaví 3 a viackrát, výhra zo scatterov sa násobí celkovou stávkou a následne sa pripočíta k výhre z línií.

To však nie je všetko, okrem Wild a Scatter symbolu totiž automat Mummy ponúka aj naozaj epické bonusové hry so skvelými špeciálnymi symbolmi. Pri prvom spustení môžete hrať iba jedinú špeciálku. Tou je Lost City Adventure Bonus. Ak ho vytočíte dostávate sa do strateného mesta Hamunaptra, kde postupne otvárate debny s peniazmi a špeciálmi až kým nenájdete nápis Vybrať. Po jeho objavení končí bonusová hra, vy však vždy získate jeden špeciálny bonus, ktorý si následne môžete vybrať pri točení valcov a ktorý vám ponúka rôzne výhody. Pokiaľ už máte špeciálnych symbolov viac, môžete medzi nimi ľubovoľne prepínať. Aktívny však môže byť vždy iba jeden.

Špeciálne bonusy automatu The Mummy

Scorpion Scatter – Symbol Kráľ škorpión sa vypláca ako Scatter symbol.

Expanding Mummy – Wild symbol s múmiou expanduje vo vertikálnom smere cez tri riadky a pridá viac šancí na výhru.

Scarab attack – Ak ste na 3 valci vytočili symbol Wild, na valce 2 a 4 sa náhodne pridajú ďalšie dva symboly Wild.

Collapsing reels – Všetky symboly vo výhernej kombinácii explodujú a na ich miesto spadnú symboly nad nimi + sa pridajú nové. Takto môžu vzniknúť nové kombinácie. Explodujúce symboly sa opakujú až kým na valcoch nie je výherná línia.

Mummy power – 1, 2 alebo 3 symboly Wild vo výhernej kombinácii vynásobia výhru 3, 6 alebo 9 krát.

Mummy respin – Symbol Wild zastaví valec zastaví valec na ktorom sa nachádza na mieste pre opakované roztočenie opakovane až dovtedy kým nevyhráte.

Okrem týchto šiestich špeciálnych symbolov máte v bonusovej hre Lost City Adventure možnosť vytiahnuť z debny ešte dva trvalé bonusy.

Prvým je bonus Free Games. Ten sa aktivuje vtedy, ak symboly Free Games vytočíte kdekoľvek na valcoch 1, 3 a 5. Po aktivácii získavate 5 pretočení zadarmo + jedno superpretočenie.

Druhým trvalým bonusom je opäť filmová minihra - Mummy Hunt. Tú si zahráte vtedy, ak na valcoch 1 a 5 vytočíte Mummy Hunt symboly. Táto minihra vám dá možnosť loviť múmie, základom je vždy sa správne rozhodnúť na križovatke, ktorou cestou sa vydať. Jedna cesta je slepá a druhá skrýva múmiu, ktorú následne musíte zabiť. Celkom môžete uloviť až 10 múmií. Len pozor, ak sa vyberiete slepou uličkou, múmie ulovia vás.

Zahrajte si online automat The Mummy zadarmo

Z popisu hry sami vidíte, že pri hraní automatu The Mummy sa nudiť určite nebudete. Verte nám je veľmi ľahké nechať sa ním strhnúť a nevnímať čas. Ak sa vám však zdá hra zložitá, vyskúšajte si najprv online automat The Mummy zadarmo a sami uvidíte či vás chytí, my sme si istí, že áno.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech