Marilyn Monroe

Marilyn Monroe


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 1 až 20 výherných línií
Výhernosť 97,18 %
Minimálna stávka 0,20 €
Maximálna stávka 1000 €
Ďalšie vlastnosti hry Otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkom (Wild), scatter symbol, násobiteľ výhry

Hoci od smrti Marilyn Monroe uplynulo už viac ako 50 rokov, vďaka svojej kráse ostane herečka navždy nesmrteľnou legendou. Dokonca takou, že Playtech jej venoval vlastný automat. Stojí za to pripomenúť si najslávnejšiu pin-up girl aj hraním online automatovej hry s jej menom?

Nebudeme vás napínať. Stojí. Playtech zložil Marilyn dôstojnú poctu a vy tak môžete roztočením valcov príjemne pobudnúť aspoň chvíľu v jej spoločnosti. Automat Marilyn Monroe je jednoduchý, nepreplácaný zbytočnosťami a hrá sa naozaj príjemne.

Čo sa týka gameplayu je to klasika. 3 rady, 5 valcov a 20 výherných línií. Vizuálu dominuje ružová farba, fotky Marilyn a retro štýl. To všetko podfarbené dobovou hudbou a zvukmi, ktoré nemáte chuť vypnúť po piatich minútach. Atmosféra vás vtiahne a verte nám, užijete si ju.

Bonusy v automate Marilyn Monroe

Užívať si budete aj štedré bonusy. Tých síce nie je veľa druhov, ale chýbajúcu kvantitu nahrádzajú kvalitou. Ako vo väčšine iných online automatov od Playtechu sú naviazané na Wild a Scatter bonusy.

Wild symbol nesie na sebe obrázok rozosmiatej Marilyn a tradične nahrádza všetky symboly (s výnimkou scatteru). V tomto automate sa však k wild symbolu viaže aj špecialita. Wild sa totiž často zobrazuje hromadne, ak sa vám ho podarí vytočiť na všetkých valcoch, vaša výhra pri nahradení sa zdvojnásobí.

Ešte výhodnejší je Backstage bonus. Aby ste ho mohli využiť, treba na valcoch vytočiť tri scatter symboly. Hneď ako sa vám to podarí, dostanete 10 free spinov s 2 násobným násobiteľom. Následne si vyberiete 2 z 5 obrázkov Marilyn. Jeden z nich vám pri vytočení umožní získať ďalšie hry zdarma a druhý zasa zvyšuje násobiteľ výhry.

Čerešničkou na torte je, že ak sa vám aj v hrách zadarmo podarí opäť vytočiť 3 scatter symboly získate ďalších 35 hier zadarmo s rovnakým násobiteľom, aký máte práve aktívny. Počet free spinov je pritom neobmedzený, môžete ich vyhrávať stále dookola.

Hrajte automat Marilyn Monroe zadarmo

Práve možnosť získania množstva freespinov láka hráčov k tomu, aby podľahli božskej Marilyn a užívali si online automat s jej menom. Ak si chcete na legendu nielen strieborného plátna zaspomínať aj vy, zahrajte si automat Marilyn Monroe. Každé kvalitné kasíno s automatmi vám to umožní skúsiť aj zadarmo a vy sa tak môžete v praxi presvedčiť či vám tento slot sadol alebo nie. Určite mu však dajte šancu.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech