Berry Berry Bonanza

Berry Berry Bonanza


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherný automat Berry Berry Bonanza za reálne peniaze v kasíne Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: 04/2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 9 voliteľných výherných línií
Výhernosť (RTP): 95,99 %
Volatilita: Nízka
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, násobenie výhry, Scatter symbol, obojstranné vyplácanie výhier, režim turbo, autoplay

Dať si po dobrom jedle šťavnatý, ovocný dezert nie je nikdy zlé. Ak by ste však mali náhodou chuť dať si ovocie aj ako hlavný chod, je tu pre vás online automat Berry Berry Bonanza od Playtechu, ktorý nájdete vo viacerých slovenských kasínach, napríklad aj v kasíne Fortuna. Poteší nielen vaše chuťové bunky, ale môže aj vaše hráčske konto, stačí si zobnúť...

Ovocie možno nie, ale ovocné výherné automaty nám, priznávame sa, niekedy už poriadne lezú krkom. Aj preto sme pristupovali k online slotu Berry Berry Bonanza s určitou podozrievavosťou, že to zasa bude také, aké vždy. Tentokrát sme sa však mýlili. Nehovoríme, že by bol tento slot ktovieako kreatívny a šponoval by hrateľnosť do nebeských výšin. To nie. Ide však o poctivý a do detailov spracovaný hrací automat, ktorý nás bavil a kedykoľvek sa k nemu radi vrátime.

Jednoduchý, ale poctivý ovocný automat

Tento ovocný slot je maximálne jednoduchý na naučenie, dobre vyzerá a má aj pár zábavných fíčuriek, že sme pri ňom občas prestávali vnímať čas. Niežeby na tom ktovieako záležalo, ale keď si máme vybrať z dvoch rovnakých automatov, dávame prednosť tomu s krajšiou grafiku. Ak už totiž máme pri hre tráviť pár hodín, nech to stojí za to. A Berry Berry Bonanza vyzerá veľmi dobre a moderne. Navyše konečne niekoho napadlo, že existuje aj iné ovocie ako citróny a pomaranče. Vďaka aj za to.

Čo je na Berry Berry Bonanza slote také výnimočné? Vlastne výnimočné asi nič. Je to klasický 5 valec s troma riadkami a len 9 výhernými líniami. Čaro je skryté v tom, že všetko robí poriadne a fakt dobre. Napríklad vypláca výhry z oboch strán. Nie je to bežné, ale na nás to vždy funguje. Ak padne Wild symbol na strednom valci a na ostatných valcoch z jednej strany dva rovnaké symboly a z druhej iné dva rovnaké symboly, parádna výhra je na svete, a toto nikdy neomrzí.

Sladké bonusy bez jadierok

Bonusy? Na také tie štandardné zabudnite, snáď len ten Wild je rovnaký ako inde. Padá iba na valcoch 2,3 a 4 a slúži ako žolík. Nahrádza všetky symboly vrátane Scatter symbolu, aby mohla byť dosiahnutá výherná línia. Pridáva k tomu aj násobenie výhry. Ak je Wild súčasťou výhernej kombinácie, dosiahnutú výhru zdvojnásobí.

Scatter symbol v podobe sedmičky tu síce je, ale na rozdiel od väčšiny ostatných automatov vás nepošle do hry s voľnými pretočeniami. Je to klasický symbol rovnako ako napríklad na online automate Fruiti, ktorý vám vypláca výhry. Ale pozor, iba vtedy, ak sú minimálne 2 Scatter symboly vedľa seba na susedných valcoch a začínajú na valci úplne naľavo alebo napravo. Jeho pridanou hodnotou je, že nemusia byť na výhernej línií. Platí, že čím viac je scatterov na valcoch, tým vyšší je základ výhry.

Zahrajte si Berry Berry Bonanza zadarmo

A to je všetko, viac toho online automat Berry Berry Bonanza v ponuke nemá. Garantujeme vám však, že toto vám bude stačiť a bude vás to baviť. Obojstranné vyplácanie je totiž vždy magnet a Scatter, ktorý násobí vašou stávkou tiež dokáže urobiť divy. Ak neveríte, zahrajte si Berry Berry Bonanza v online kasíne zadarmo a na vlastnej koži si vyskúšajte, že stačí málo a budete sa kráľovsky baviť.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech