Anaconda Wild

Anaconda Wild


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Anaconda Wild zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne Fortuna.
Hraj výherný automat Anaconda Wild za reálne peniaze v kasíne Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: 10/2018
Valce: 6 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 50 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 95,48 %
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Anaconda Wild symbol, Free spiny, turbo režim, autoplay

Boli ste v detstve dobrodruh? Snívali ste o ďalekých cestách, predieraní sa džungľou a objavovaní dávno zaniknutých civilizácií? Ak áno, kúsok z týchto detských snov si budete môcť splniť, ak roztočíte valce online hracieho automatu Anaconda Wild z dielne spoločnosti Playtech. Je totiž práve o objavovaní pokladov v dávno zabudnutých mayských chrámoch, a ako už z názvu vyplýva, tiež o jednom obrovskom hadovi, ktorý sa stane vašim obľúbeným spoločníkom.

Krásna, ale nebezpečná džungľa na valcoch

Anaconda Wild je 6 valec so štyrmi riadkami a päťdesiatkou fixných výherných línií. Ako sme už spomenuli, vezme vás na výpravu džungľou za pokladmi, skrytými hlboko v pralese. A vy si každý krok budete užívať, pretože Playtech nenechal nič na náhodu a vizuál skutočne neodflákol. Je vidieť, že Anaconda Wild je nová hra. Má podarenú grafiku, s krásne kreslenými symbolmi a je veľmi dobre ozvučená. Hudba je príjemne podmanivá a zvukový motív znejúci počas krútenia valcov tak akurát tajomný. Atmosféra naozaj stojí za to, a boli sme príjemne prekvapení, ako veľmi nás táto jednoduchá hra bavila.

Klasické herné bonusy s príjemným osviežením

Bonusy automatu neohúria, ale ani nesklamú. Nenahnevali by sme sa keby je ich viac, ale berieme aj to čo nám vývojári dopriali. Základom je klasický Wild symbol. Evergreen všetkých online automatov funguje presne tak ako očakávate. Je to žolík, ktorý nahrádza chýbajúce dieliky možnej výhernej línie.

Klasický wild tu však má aj svojho prepracovanejšieho bratranca. Playtech automaty dokážu parádne spojiť tému s bonusmi. Pri návrhu tohto slotu veľmi príjemne zakomponoval do hry bonus Anaconda Wild. Ak ho vytočíte kdekoľvek na valcoch, dostávate sa do špeciálne Anaconda Wild módu, čo sú vlastne akési freespiny v kombinácii s funkčnosťou Wild symbolu. V tomto bonusovom móde sa práve cez miesto Anaconda Wild symbolu na hraciu plochu dostane posvätná Anakonda, ktorá sa ďalej pohybuje o jedno políčko pri každej ďalšej otočke. Tieto spiny sú zadarmo a políčko, na ktoré sa had presunie sa okamžite zmení na Wild symbol. Celý mód je aktívny dovtedy, kým sa had nerozhodne vrátiť tam, odkiaľ prišiel. Je to celkom príjemné osvieženie inak nie príliš nápaditej hry. Hadov pritom môžete mať na valcov hneď niekoľko.

Aj pri tejto hre si môžete zrýchliť gameplay pomocou automatickej hry alebo zapnutím režimu turbo, ktorý zrýchli valce a skráti animácie hry.

Zahrajte si automat Anaconda Wild zadarmo

Frflať nebudeme, na to sme sa pri hraní automatu Anaconda Wild až príliš dobre zabavili. Nie je to síce hra, ku ktorej by sme sa vracali každý deň, ale raz za čas veľmi príjemne zabaví. Pripravte sa tiež na to, že je to výherný automat s vysokou volatilitou (pozri čo je to volatilita a frekvencia výhier). To znamená, že výhier bude padať menej, ale o to môžu byť vyššie. Ak vám takýto systém vyhovuje, budete spokojní. Ak nie, hľadajte iný stroj. A pokiaľ by ste náhodou nevedeli, či sa do Anaconda Wild pustiť alebo nie, vyskúšajte a zahrajte si ju zadarmo napríklad vo Fortuna kasíne. Následne sa rozhodnete, či sa do džungle pustíte alebo toto dobrodružstvo prenecháte iným.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech