Roaring Wilds

Roaring Wilds


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Automat so zvieratami
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP):
Jackpot: Nie
Mobilná verzia:
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, funkcia Gamble (RISK), Freespiny

Drsná príroda Severnej Ameriky

Každý z nás sa z času na čas potrebuje poriadne vyventilovať na čerstvom vzduchu a prísť na iné myšlienky. Online hrací automat Roaring Wilds z dielne spoločnosti PLAYTECH vás zavedie do scenérie majestátnych hôr Severnej Ameriky, kde môžete počas jeho hrania dokonale vypnúť. Téma vám príde možno povedomá z automatu Hunter's Spirit od Synot Games. Ocitnete sa v divočine, kde z vody vyskakujú lososy, vo vzduchu sa vznáša orol bielohlavý a všade sa potulujú jaguáre či nebezpečné medvede Grizzly.

Samotný dej výherného automatu Roaring Wilds sa odohráva v srdci divočiny Severnej Ameriky. V pozadí valcov je vidieť krásny pohľad na skalnaté hory pod nočnou oblohou žiarivých hviezd. Hrací automat pozostáva z 5 valcov, 4 riadkov a 40 variabilných výherných línií. Symboly na valcoch tvoria písmená J, Q, K, A, ktoré majú rovnaké výherné hodnoty. Za 3 symboly vyhrávate 5-násobok stávky, za 4 zase 15-násobok a za všetkých 5 získate 100-násobok stávky.

Po stopách medveďa Grizzly

Oveľa viac zarobíte v prípade vytočenia lososa, orla (3x - 5, 4x - 20, 5x - 100) a jaguára (3x - 10, 4x - 50, 5x - 200). Tvorcovia hry posadili na vrchol hierarchie Grizzlyho. Za jeho zobrazenie sa nielen o niečo viac nabalíte (3x - 200, 4x - 500, 5x - 1000), ale tento obávaný medveď vystupuje na valcoch Roaring Wilds aj ako Wild symbol, čiže nahrádza všetky chýbajúce symboly v prípadnej výhernej kombinácii. Okrem toho, ak narazíte na jeho 3 odtlačky laby, ste šťastný človek, pretože ide o Scatter symbol. Za 3 odtlačky medvedích láb, kdekoľvek na valcoch, automaticky získavate 15 freespinov. Počas voľných otáčok môžete naraziť na ďalšie 3 odtlačky Grizzlyho, čo znamená ďalšie freespiny.

Po každej jednej výhre môžete nadobudnuté peniaze niekoľkokrát znásobiť. Po kliknutí na tlačidlo „Gamble“ sa presuniete do novej obrazovky s 5 zakrytými kartami. Následne si zvolíte, či chcete svoj celý obnos zdvojnásobiť alebo do riskovania vložíte len 75%. Vašou úlohou je nájsť vyššiu kartu ako je prvá zľava. Ak neuhádnete, prídete o všetko, teda ak ste do risku investovali 100% výhry.

Vydajte sa na dobrodružnú cestu s Roaring Wilds

Hoci online výherný automat Roaring Wilds neponúka nič výrazne odlišné a inovatívne, aj napriek tomu sme pri ňom dokázali stráviť viac času. Jednoduchá grafika, solídna hrateľnosť, príjemná hudba a zaujímavá bonusová štruktúra boli atribúty, ktoré nás na slote Roaring Wilds bavili. Pokiaľ sa vám páči téma divokých zvierat a prírody, určite by ste si ho mali vyskúšať aj vy.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Playtech