Hunter's Spirit

Hunter's Spirit


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Hunter's Spirit za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Dobrodružný automat, symboly zvierat
Dátum vydania: 10/2017
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, Wild symbol, funkcia Gamble (RISK), voľné spiny

Pôvodní obyvatelia amerického kontinentu sa na každý lov dôkladne pripravovali. Modlili sa k svojim bohom, aby ich počas strastiplných ciest, ktoré boli posiate divokými zvermi, ochraňovali a dopriali bohatú nádielku mäsa. Zimy boli v tom čase dosť dlhé a veľmi mrazivé.

Lov pod majestátnymi orlami

Vezmite si svoj oštep ostrý ako britva a tomahawk a vydajte sa na dobrodružnú cestu posvätnými americkými údoliami v kasíne na online hracom automate od SYNOTu s príznačným názvom Hunter's Spirit.

Hrací automat Hunter's Spirit zasadený do scenérie americkej nepoškvrnenej krajiny pozostáva z 5 valcov a 3 riadkov. Cieľom je vytočiť minimálne 3 symboly zľava doprava naprieč dvadsiatimi výhernými líniami.

V prítomnosti všadeprítomných hladných vlkov a lietajúcich orlov nad hlavou to nebude ľahké. Nemusíte sa však strachovať, vaše modlitby budú vyslyšané a duchovia starých Indiánov vám prídu dozaista na pomoc. Symboly Wild (žolík) v podobe ohnivého totemu vám nahradia chýbajúce symboly. A vo výhernej kombinácii tento symbol aj násobí výhru:

  • 1 Wild symbol – výhra x2
  • 2 Wild symboly – výhra x4
  • 3 Wild symboly – výhra x8
  • 4 Wild symboly – výhra x16

Sila indiánskych duchov

Symbol „típí“ je bonusovým prvkom (scatter) a pri jeho trojnásobnom zobrazení získavate 10 voľných spinov navyše. Výherné kombinácie sa počas týchto voľných spinov zafixujú a zvyšok valcov sa dá do pohybu. Tým vzniká veľká šanca na ďalší úspešný lov.

Ba čo viac, vďaka sile nesmrteľných predkov je možné každú výhru niekoľkokrát navýšiť pomocou funkcie riziko (násobenie výhier). V tejto bonusovej minihre sa však budete musieť spoľahnúť už len na svoje doterajšie lovecké skilly. Stačí, ak správne tipnete farbu zakrytej karty.

Loviť môžete aj zadarmo, v kasíne

Divoká americká príroda s drsnými podmienkami nie je stavaná pre každého, to je jasné. A práve preto je tu možnosť zahrať si online automat Hunter's Spirit aj zadarmo či u nás, alebo na Slovmatic.sk. Po krátkom oťukaní sa skúste do týchto indiánskych slotov investovať aj nejaké euro. Bohovia budú stáť pri vás.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games