Frankie Dettori’s Magic Seven

Frankie Dettori’s Magic Seven


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Hraj výherný automat Frankie Dettori’s Magic Seven za reálne peniaze v kasíne Fortuna.
Hraj a vyhraj
Typ hry Video automatová hra
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 25 výherných línií
Výhernosť 96 %
Minimálna stávka 0,01 €
Maximálna stávka 125 €
Ďalšie vlastnosti hry otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkmi, autoplay, bonus, gamble, minigames

Naraziť na automat s témou, ktorá nie je obohraná a nevideli ste ju predtým stokrát recyklovanú niekde inde, je vždy osviežujúce. Prostredie dostihov medzi tisíckrát prevarené šablóny rozhodne nepatrí a tak má hra Frankie Dettori’s Magic Seven od spoločnosti Playtech veľkú šancu zaujať. Vôbec pritom nevadí, ak ani len netušíte, že Frankie Dettori bol slávny džokej a kone máte radi tak maximálne v saláme. Je to úplne jedno. Ide o výhru.

Automat, ktorý by mohol vyzerať lepšie

Žiaľ tomu, že ide hlavne o peniaze uveril aj Playtech. Nemôžeme si totiž pomôcť, ale čo sa týka vizuálu hry príde nám slabší. Niežeby bol škaredý, len vyzerá ako by ho robili narýchlo a príliš na ňom nezáležalo. Grafika je, slušne povedané, strohá, na nejaké veľké detaily zabudnite. Ozvučenie takisto neohromí. Hudba je nudná a ostatné efekty si vlastne ani nepamätáme, ale kvitujeme, že aspoň neboli otravné.

Pravda, na vizuál radi zabudnete ak je hra dobrá a dokáže vás vtiahnuť samotnou hrateľnosťou. Tu však tiež narazíte na to, že online automat Frankie Dettori nemá moc čo ponúknuť. Ak čakáte nejaké zaujímavé herné variácie alebo zaujímavé bonusové hry, asi budete sklamaní. Opäť je to iba priemer.

Bonusové hry Frankie Dettori’s Magic Seven

V bonusových hrách na vás číha klasika. Wild a Scatter symboly + jeden špeciálny Magic Seven Bonus.

Začnime Wild symbolom. Ten nahrádza akýkoľvek iný symbol, okrem bonusových. Trošku nás zarazilo, že symbol zobrazuje Frankie Dettoriho, čo samo o sebe čudné nie je, ale Dettori je aj na ďalších dvoch obyčajných symboloch. A keďže fotky nie sú príliš odlišné, sem tam sa stane, že ani netušíte či ste vytočili Wild symbol alebo niečo iné.

Scatter symbol už je našťastie v poriadku. Zobrazuje logo hry, takže zámena nehrozí. Pokiaľ sa vám zadarí a na valcoch vytočíte 3 a viac scatter symbolov naraz, dostanete sa do špeciálnej minihry Free Games Race. Ako už napovedá názov, zúčastníte sa pretekov koní. Vašou úlohou je staviť na správneho koňa. Po výbere vášho favorita sledujete krátke preteky. V závislosti na tom, ako závody dopadli, získate odmenu. Ak váš kôň vyhral je to 35 pretočení zadarmo, ak skončil druhý máte k dispozícii 15 bezplatných zatočení a ak dobehol na treťom mieste točíte 10 freespins.

Poslednou špeciálkou je Magic Seven Bonus. Ten získate ak vám na prvom a piatom valci súčasne padnú špecifické symboly Bonus. Keď sa vám to podarí, dostanete sa do minihry, v ktorej máte pred sebou dostihovú dráhu rozdelenú na niekoľko sekcií. Vašou úlohou je vybrať si niekoľko sekcií, ktoré skrývajú rôzne výherné sumy. Ak máte šťastie, narazíte aj na trofeje. V tom prípade si najprv pozriete krátke video niektorého z Dettoriho veľkých víťazstiev a následne vás ešte hra odmení zvýšením násobiteľa výhry.

Ak sa vám výhra máli, môžete si ju (nielen) po bonusovej hre znásobiť aj v populárnej funkcii gamble, kde je vašou úlohou vybrať si najvyššiu kartu z dostupných.

Radšej si hru vyskúšajte najprv zadarmo

Zahrať či nezahrať? No, aby sme boli úprimní, váhame. Ale ak už máte dosť všetkých tých ovocných automatov či púštnych hier, môže byť tento online automat príjemným osviežením. Skúste si Frankie Dettori’s Magic Seven zahrať zadarmo bez registrácie a sami uvidíte. Ale nečakajte príliš veľké produkčné hodnoty. Viackrát sme to spomenuli a doplníme to aj na záver, je to priemerná hra. Neurazí ani nenadchne. Zahrajte si automat zdarma a uvidíte či vás zabaví.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Športové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech