Great Blue

Great Blue


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Online hra Great Blue zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne Fortuna.
Hraj výherný automat Great Blue za reálne peniaze v kasíne Fortuna.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Playtech
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 25 voliteľných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,03 %
Volatilita: Vysoká
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter Symol, free spiny, multiplikátor, bonusová minihra „click&pick“, režim turbo, autoplay

Magická modrá hlbočina oceánov skrýva tisíce tajomstiev, o čom nás presvedčili už i hracie automaty Ariana či Mermaids Millions od Microgaming. Život pod morskou hladinou je pre nás suchozemcov tajuplný, fascinujúci a plný prekvapení. A tak si aj nejaký fanúšik šnorchlovania v Playtechu povedal, že by bolo škoda, ak by aspoň kúsok z mokrej ríše nedostal aj na obrazovky hráčov prostredníctvom online automatu. Vyšlo to? Nasaďte si neoprén a poďte sa pozrieť.

V jednoduchosti je krása podmorského sveta

Online slot Great Blue vás pri zoznámení asi ničím neohromí, našťastie však ani nemá takú ambíciu. Stačí jeden - dva spiny a vidíte, že ide o naozaj jednoduchý automat, ktorý vás nezahltí hernými funkciami, minihrami ani tonami symbolov. Točí sa tu 5 valcov na troch riadkoch a vyhrať môžete na 1 až 25 voliteľných výherných líniách.

Možno je trocha na škodu, že slot príliš nezaujme ani vizuálom. Počas celého hrania výherného automatu Great Blue v nás hlodal pocit, že po vizuálnej stránke je toto trochu málo na rok 2013, kedy bol slot vydaný. Nerobíme si samozrejme ilúzie, drvivej väčšine hráčov je jedno, ako automat vyzerá, hlavne aby vyplácal slušné výhry. Ak vás téma automatu moc nezaujíma, bude vám to jedno. Hra odsýpa, a zrýchliť si ju viete ešte viac funkciou turbo či nastavením automatického točenia valcami.

Bonusy skryté v mušliach

Čo však zaujme vždy a všade sú bonusy. Tých tu síce tiež nie je veľa, ani punc originality nezískajú, ale postačia a hráčov potešia svojou štedrosťou. Nájdete tu všetko čo v automatoch od Playtechu tvorí akýsi štandard. Je tu Wild symbol, Scatter symbol a click&pick minihra s názvom Bonus Sea Shells.

Wild symbolom žiadna hra neurazí, ale ani nenadchne. Tak je tomu aj tu, hlboko na morskom dne. Funguje ako žolík, ktorý nahrádza chýbajúce symboly v potenciálne výherných líniách. Okrem toho však aj zdvojnásobuje všetky výhry, ktoré sú pomocou tohto symbolu dosiahnuté a navyše funguje aj ako výherný symbol. Keď ho vytočíte tri a viackrát na výhernej línii, získate veľmi peknú odmenu.

Scatter symbol je spojený s minihrou Bonus Sea Shells. Podmienkou spustenia minihry je vytočiť na hracích valcoch scatter symbol minimálne 3 krát. To má za následok hneď dve veci. Už spomínanú aktiváciu minihry Sea Shells a zároveň aj zisk minimálne 8 freespinov.

V bonusovej hre Sea Shells je vašou úlohou vybrať si zo šiestich mušlí dve. Stačí ak na ne kliknete a zobrazí sa vaša odmena. Získať tak môžete ďalšie pretočenia, a mať ich tak celkovo až 33, alebo získate násobiteľ vašej výhry, ten najvyšší až x15. Tu treba zdôrazniť, že ak sa už do bonusovej hry dostanete, výhry bývajú skutočne vysoké.

Zahrajte si Great Blue v kasíne aj zadarmo

Ak máme na konci napísať nejaký ortieľ, tak asi taký, že by ste hre Great Blue mali dať šancu. Nie je to síce ten najkrajší automat, aký ste kedy videli a ani čo sa originality týka, vás neposadí na zadok. Má však svoje kvality. Bonusy sú štedré a pri hraní sa stále niečo deje. Ak si chcete online slot Great Blue najskôr otestovať, zahrajte si ho zadarmo napríklad v kasíne Fortuna. Možno bude stačiť pár skúšobných zatočení valcami a už sa vám spod hladiny nebude chcieť vynoriť.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Automaty z podmorského sveta

Ďalšie výherné automaty od Playtech