Santa Surprise

Santa Surprise


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playtech
Typ hry Video automatová hra
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 20 výherných línií
Výhernosť 97,05 %
Minimálna stávka €0,01
Maximálna stávka €20
Ďalšie vlastnosti hry Otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkom (Wild), scatter symboly, bonusová minihra, gamble funkcia, jackpot

Je akousi nepísanou povinnosťou každého lepšieho providera automatových hier, mať vo svojej ponuke aj slot s vianočnou tematikou. Je to totiž tutovka, že nejaké online casino takúto vianočne ladenú hru zaradí do svojho herného zoznamu. Playtech lepším providerom určite je a tak v jeho portfóliu takéto hry nájdete. Jednou z nich je aj dnes recenzovaná online automatová hra Santa Surprise.

Automat Santa Surprise s duchom Vianoc

Ide o klasický hrací automat s 5 valcami, 20 výhernými líniami a niekoľkými bonusovými funkciami. Nečakajte, ale nič extra výnimočné, princíp hry je absolútna klasika, kde točíte hernými valcami a čakáte na kombináciu výherných symbolov.

Automat na vás od prvej chvíle dýcha vianočnou atmosférou. Známa melódia roľničiek je prítomná už pri načítavaní hry. Samotná grafika vianočnú štylistiku len podtrhuje. Sneh, ľad, sladkosti a zvončeky, to všetko tu nájdete na každom rohu. Zvuky nezaostávajú a tak si môžete aj uprostred leta spraviť doma nefalšovaný vianočný čas. A aj na darčeky príde.

Bonusové hry v Santa Surprise

Priznáme sa, že bonusové hry nás trocha sklamali. Ani nie tak z hľadiska možných výhier, ako skôr ich prevedenie. Prvou bonusovou funkciou sú Hry zdarma. Dostanete sa k nim tak, že vytočíte 3 a viac Scatter symbolov na ktoromkoľvek mieste na valcoch. Ak však čakáte, že dostanete freespiny v Santa Surprise až po nejakej minihre, budete sklamaní. Nič také sa nekoná. Proste dostanete 10 pretočení zdarma, trocha sa obmení skin a točíte. Pozitívne je však to, že sa všetky výhry z hier zdarma strojnásobujú.

Trocha lepšie je to s Christmas Gifts Bonusom. Tam už sa nejakej minihry dočkáte. Najprv, ale musíte vytočiť minimálne tri symboly bonus. Nestačí však, aby boli kdekoľvek na valcoch. Musia byť všetky umiestnené v niektorej z výherných línií. Ak sa vám to podarilo, presuniete sa do spomínanej minihry. V nej vidíte pod stromčekom 6 darčekov. Tie skrývajú finančné odmeny a je len na vás aké sumy odkryjete. Rozbaliť môžete toľko darčekov, koľko symbolov Bonus ste vo výhernej línii mali.

Samozrejme medzi bonusy v Santa Surprise patrí aj Wild symbol. Je na ňom zobrazený samotný Santa Claus a klasicky nahrádza akýkoľvek (okrem symbolov scatter a bonus) iný symbol vo výhernej línii. Ak máte šťastie a padne vám na valcoch 5 Wild Bonusov získavate Jackpot, ten býva rôzny, závisí od kasína.

Ak sa vám dosiahnutá výhra v danom kole máli. Vždy máte tiež možnosť vyskúšať funkciu gamble a svoju výhru zdvojnásobiť.

Najprv hrajte online automat zadarmo

Výherný automat Santa asi z priemeru nevybočí. Nadpriemerná je iba jeho výhernosť, až na úrovni 97.05%. Ináč nie je toho veľa čo môže ponúknuť. Ak však dostanete niekedy počas roka akútnu chuť na niečo vianočné, vyskúšajte ho, rovnako ako aj iné hracie automaty zdarma bez registrácie. Ak vás chytí, môžete to skúsiť aj naostro. Snáď budete mať šťastie, želáme vám čo najviac darčekov pod stromčekom.

Kasínové hry od spoločnosti Playtech nájdete v kasínach:

DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Fortuna Vstupný bonus: 333 FS Hraj a vyhraj

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Playtech