Primate King

Primate King


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Primate King za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružný automat so symbolmi zvierat a pokladov
Dátum vydania: Máj 2021
Valce: 5 (6) valcov, 4 riadky
Výherné línie: 30
Výhernosť (RTP): 96 %
Volatilita: Stredná 3/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Mega Wild symbol, Uzamknutý Wild symbol, progresívne násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Dobrodružný automat Primate King

Vydajte sa prostredníctvom online hracieho automatu Primate King od Red Tiger do divokej džungle, ktorá je pod nadvládou rozzúrených goríl. Užite si tento skvelý slot plný napätia, akcie a jedinečných špeciálnych vlastností. Okrem klasických Wild symbolov na ňom nájdete uzamknuté Mega Wild symboly s progresívnymi násobiteľmi výhier. A pri správnej dávke šťastia môžete automat rozšíriť o jeden valec, na ktorom sa zobrazujú iba symboly s vysokými hodnotami. S niečím podobným ste sa už mohli stretnúť napríklad na automate Pirates’ Plenty.

Primate King je 5-valcový výherný automat so 4 riadkami a 30 fixne stanovenými líniami. Avšak po splnení určitej podmienky, ktorú si vysvetlíme v bonusovej časti, môžete hrať až so 6 valcami. Výherné kombinácie na ňom platia podobne ako pri väčšine online slotov v jednom smere zľava doprava. Aby ste nejakú získali, musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly bez prerušenia vedľa seba so začiatkom na prvom valci vľavo. Pootvorená truhlica s pokladom a ľudskou lebkou má v hre najvyššie odmeny. Za tri, štyri, päť alebo šesť jej znakov môžete získať 75-, 150-, 450- a 900-násobok stavenej sumy.

Grafika je veľmi pekná a vyzerá realisticky. To ale nie je pri hracích automatoch od Red Tiger nič nezvyčajné. Animácie goríl sú vynikajúco spracované, zo začiatku na nás pôsobili naozaj zúrivo. Symbol gorily je Wild symbolom, čiže ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho kedykoľvek počas hry môže rozbiť všetky symboly s nízkymi hodnotami a nahradiť ich atraktívnejšími.

Bonusy a špeciálne funkcie Primate King

Hlavným princípom hry, ktorý je v podstate cestou k dosiahnutiu vysokých výhier, je stĺpec úplne vpravo. Do neho totiž odkladáte všetky vyzbierané zlaté mince objavujúce sa náhodne na ktoromkoľvek symbole. Do stĺpca sa presunú len vtedy, ak sa na automate objaví gorila. Stĺpec je rozdelený do 3 úrovní, pričom na vyplnenie každej potrebujete získať 30 mincí. Tu je nutné dodať, že po zmene stávky začínate so zbieraním zlatých mincí úplne odznova. Každá dosiahnutá úroveň znamená aktiváciu zaujímavej špeciálnej funkcie:

  • Úroveň 1 – gorila sa ako divoký symbol zmení na Mega Wild symbol, ktorý pokrýva všetky 4 riadky.
  • Úroveň 2 – gorila ako Mega Wild symbol vstupuje do hry aj s náhodným násobiteľom výhier.
  • Úroveň 3 – náhodný násobiteľ výhier na Mega Wild symbole získava progresívny charakter. Mega symbol gorily sa uzamkne a každá ďalšia výherná kombinácia zvyšuje multiplikátor o +1. Okrem toho sa stĺpec naplnený zlatými mincami zmení na regulárny 6. valec, na ktorom sa budú objavovať len symboly s vyššími hodnotami.

Šanca získať Jackpot

Hraním online slotu Primate King ste automaticky zaradení do bonusovej hry o niektorý z troch progresívnych Jackpotov. Super Drop Jackpot (progresívny) je vytváraný zo všetkých stávok hráčov z tých automatov, ktoré ním disponujú. Je bez obmedzenia a môžete ho vyhrať kedykoľvek. Daily Drop Jackpot (denný) funguje na rovnakom princípe ako progresívny Jackpot s tým rozdielom, že je vyplácaný raz za 24 hodín náhodnému hráčovi. Hourly Drop Jackpot (hodinový) zase za raz hodinu.

Primate King aj zadarmo

Nás výherný automat Primate King nadchol. Vôbec sme sa s ním nenudili, boli sme trpezliví a vyzbierali všetkých 90 zlatých mincí do stĺpca. No a potom sa začalo vzrušujúce dobrodružstvo na valcoch. Skúste si ho aj vy vo Svete hier v kasíne nike.sk, kde nájdete aj jeho demoverziu. Zadarmo, bez registrácie a vkladov si ho môžete v pokoji otestovať a uvidíte, či nadchne aj vás.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger