Dragon's Luck

Dragon's Luck


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Dragon's Luck za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Dátum vydania: Apríl 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10 (fixné)
Výhernosť (RTP): 96,14%
Volatilita: Nízka (1/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim, bonusové minihry

Áno, na automate Dragon's Luck vie byť aj drak štedrý

Drak je pre mnohé západné kultúry podlá, zlomyseľná a strašidelná bytosť, no v čínskej mytológii pravý opak. Starí Číňania považovali draka za priateľské stvorenie s magickými schopnosťami, dokonca ho uctievali. A práve drak v tom pozitívnom svetle je témou online hracieho automatu Dragon’s Luck, ktorý zaradilo do svojej ponuky online kasíno niké.

Výherný automat Dragon’s Luck vytvorila spoločnosť Red Tiger. Autori opäť dokázali, že ich fantázia pri zostavovaní hier nepozná hranice. Online slot sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixne daných výherných línií. No na rozdiel od drvivej väčšiny automatových hier, tu výherné kombinácie nemusia začínať na prvom valci zľava. Na Dragon’s Luck stačí, ak výherná kombinácia pozostáva z minimálne troch rovnakých symbolov vedľa seba kdekoľvek na výhernej línií. Začínať môže kľudne aj na druhom alebo na treťom valci.

Netradičná bonusová výbava

Keďže autori hry poňali automat „po čínsky“, nechýbajú na ňom nezvyčajné bonusové vlastnosti, ktoré vám budú významne sekundovať pri dosahovaní vyšších a neobyčajných výhier. Tradičné prvky ako Wild symbol, Scatter symbol, či freespiny nehľadajte. Spočiatku sme sa obávali, či absencia týchto vcelku dôležitých symbolov nebude citeľná, všetko však dokonale vykompenzovali iné bonusové funkcie, resp. bonusové symboly:

  • Dračia minca – keď sa objaví, automaticky sa pretočí a odkryje symbol. V prípade, že by ste dračích mincí vytočili viac, všetky sa pretočia na rovnaký symbol.
  • Mega dračia minca – je dračia minca v zväčšenom formáte. Na valcoch sa objavuje v rozmere 3x3, čo vám prinesie istú výhru.
  • Dračia pomoc – na oboch stranách automatu spia dvaja draci. Keď sa prebudia, vychŕlia na valce oheň a pretočia mince, aby ste dosiahli výhru.
  • Mega šťastie – je postavené na symbole s číslom 138, ktorý má na automate najvyššiu hodnotu. Za vytočenie 5 symbolov získate megalomansky 1 380-násobok stávky.

Podarí sa vám získať progresívny Jackpot Mega Drop?

Rovnako ako automat Vicky Ventura, Mega Pyramid a ďalšie Red Tiger automaty, aj Dragon’s Luck disponuje vedľajšou hrou o progresívne Jackpoty. Hodnoty denného Daily Drop a progresívneho Mega Drop vidíte zobrazené v ľavej časti od valcov. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Ak sa na valcoch objaví 3x symbol Jackpotu, je váš!

Hrajte o 1 380-násobok stávky v kasíne Niké

Aby bolo vaše hranie plynulé a nerušené, môžete siahnuť aj na obľúbené funkcie Autoplay či Turbo režim. Ale dosť bolo slov, teraz je rad na vás. Automat Dragon’s Luck sme vám predstavili, môžete si ho skúsiť zahrať. Nájdete ho i na nike.sk, dokonca aj vo verzii „zadarmo“.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger