Vicky Ventura

Vicky Ventura


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Vicky Ventura za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Dátum vydania: Apríl 2019
Valce: 5 valcov, 3 riadky (až 7 riadkov v bonusovej hre)
Výherné línie: 243 (až 16 807 v bonusovej hre)
Výhernosť (RTP): 96,11%
Volatilita: Vysoká (5/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, expandujúce valce, progresívny Jackpot, automatická hra, turbo režim

Zoznámte sa s odvážnou cestovateľkou Vicky

Dobrodružné typy hráčov si pri online výhernom automate Vicky Ventura prídu na svoje. Ako to už vo Svete Hier niké býva zvykom, i tento Red Tiger automat ponúka hráčom dostatok zábavy, no najmä množstvo šancí na atraktívne výhry. Pridajte sa k pôvabnej prieskumníčke Vicky a pomôžte jej prebádať zákutia divočiny a tropickej džungle.

Hrací automat Vicky Venutra tvorí v základnej hre 5 valcov, 3 riadky, plus jeden ďalší štandardne uzamknutý riadok hore. Jeho možnosti odomknutia si vysvetlíme nižšie v recenzii. K zisku výhry vedie dovedna 243 ciest, no i tento počet sa dokáže za určitých okolností navýšiť až na neuveriteľných 16 807 ciest. Áno, čítate správne. Nejde o žiadny preklep v čísle. O tom však taktiež neskôr. Aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Ústrednou postavou je sympatická cestovateľka Vicky, ktorá je zároveň aj Wild symbolom. V pozícii žolíka dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem nej sa na valcoch objavujú typické predmety prieskumníka – kompas, ďalekohľad, klobúk, cestovateľský denník, zvitky a všetky štyri kartové symboly.

Expandujúce valce a dostatok freespinov

Najdôležitejším symbolom automatu Vicky Ventura je totemový kryštál, ktorý dokáže uviesť do činnosti mystický totem umiestnený napravo od valcov. Vždy keď kryštál vytočíte, svoju energiu lúčom prenesie do totemu a ten môže vykonať rôzne zmeny na valcoch. Buď odomkne políčko na uzamknutom rade, kde sa ukrývajú Wild symboly, premení akýkoľvek symbol na symbol s vyššou hodnotou, alebo pridá ďalší totemový kryštál.

Na slote sa objavuje aj Scatter symbol označený ako „Freespin“. V prípade, že ho vytočíte minimálne 3-krát, aktivuje sa bonusová hra s 10 voľnými pretočeniami. A tu dochádza k špeciálnemu javu s expandujúcimi valcami. Pred začiatkom freespinovej hry sa automat rozšíri o ďalšie dva uzamknuté riadky, čiže pozostávať bude z 5 valcov, 3 obyčajných riadkov a 3 zamknutých riadkov. Rovnako ako v základnej hre, políčka uzamknutých riadkov dokáže odkryť iba mystický totem svojou energiou. Pokiaľ by sa vám podarilo získať ďalšie tri symboly „Freespin“, na scénu automaticky vstupuje aj posledný siedmy riadok, taktiež uzamknutý. V takomto prípade je teda v hre spolu až 16 807 výherných línii. Už ste sa stretli s takým číslom?

Progresívne Jackpoty na Red Tiger automatoch

Mnohé automaty od Red Tiger, ako napríklad Tiki Fruits či Golden Temple, obsahujú obľúbenú hru o progresívne Jackpoty. Nájdete ich aj na slote Vicky Ventura. Stačí len točiť valcami a čakať, pokým sa na valcoch neobjaví trikrát symbol Jackpotu. Hráte až o dva Jackpoty - denný Daily Drop a progresívny Mega Drop. Ich aktuálny výšku vidíte v ľavej časti od valcov. Neustále stúpajú a ich strop je neobmedzený.

Zahrajte si automat Vicky Ventura len tak, pre zábavu

Pri hraní online automatu Vicky Ventura môžete využiť aj obľúbené funkcie režim turbo a autoplay, ktoré točenie valcami uľahčí a hlavne zrýchli. Slot je dostupný aj v mobilnej verzii. U nás si môžete vyskúšať automaty zadarmo bez registrácie a bez akýchkoľvek prvých vkladov. Alebo si ho zahrajte rovno v kasíne, na Slovensku ho nájdete na niké.sk.

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger