Fire Witch

Fire Witch


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Fire Witch za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Magické automaty, automaty so symbolmi ovocia
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: Stredná
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: wild symbol, respin, koleso šťasta s násobiteľom výhry

Téma automatu Fire Witch

Je to už raz tak, čarodejnice sa svojej povesti odporných, zlých stríg z detských rozprávok len tak ľahko nezbavia. Až vekom, čítaním a pozeraním úplne iných rozprávok zistíte, že čarodejnice môžu byť aj mladé, krásne a skutočne zvodné stvorenia. A práve na tejto ich druhej tvári sa rozhodli vystavať svoj automat tvorcovia zo SYNOT Games.

SYNOT je svojimi automatmi so zvodnými ženami v hlavnej úlohe už pomerne známy a ani tentokrát sa pri modelovaní ústrednej hrdinky grafici nenechali zahanbiť. Pod ich rukami tak vznikla sexi bosorka, ktorá vám dokáže poriadne roztočiť valce, ale aj hlavu.

Jednoduchý a svižný 3 valec

Je veľmi dobré, že k šikovným rukám grafikov sa pridali aj zručné ruky programátorské. Fire Witch patrí totiž k tým online automatom, ktoré fungujú presne tak, ako obyčajný, prácou unavený a rýchlu zábavu hľadajúci hráč potrebuje. Jednoducho, pohodlne a bez prílišného rozmýšľania.

Je to klasický trojvalcový automat s troma riadkami, piatimi fixnými výhernými líniami a symbolmi s ovocnou tematikou. Nie, nie je to preklep. Naozaj sa v automate s názvom Fire Witch a ústrednou hrdinkou v sexi čarodejnom habite točia valce s ovocím, sedmičkami a barmi. Je vám to čudné? Aj nám, ale vlastne, no a čo. Valce sa točia, výhry padajú a raz za čas vám cez monitor preletí sexi bosorka. Čo chcete viac?

Pomerne slušné bonusy na 3 valcový automat

Na to, že je Fire Witch trojvalcová jednohubka, bonusov veru nie je málo. Základom je samozrejme Wild symbol, teda symbol na ktorom je vyobrazená práve naša rusovlasá predstaviteľka magickej obce. Tak, ako vo všetkých ostatných automatoch, aj tu má Wild symbol za úlohu nahrádzať chýbajúce symboly v prípadne výhernej kombinácii. Ak však 3 divoké symboly vytočíte na niektorej z výherných línii, 20 x vám znásobia vašu stávku. Takáto mágia sa nám páči.

Ale poďme na ďalšie herné bonusy. Náš obľúbený je Fire Respin. A nielen preto, že po jeho dosiahnutí sa čarodejnica ukáže v celej svojej (žiaľ oblečenej) kráse. Tento bonus sa aktivuje vtedy, ak je na dvoch z troch valcov zobrazený iba jeden symbol. Vtedy získavate akoby ďalšie pretočenie zadarmo, no točí sa iba ten valec, ktorý nebol zaplnený rovnakým symbolom. Máte tak druhú a pomerne slušnú šancu na získanie magickej výhry.

Ďalším bonusom je Wheel of Fire. Ten sa spustí vtedy ak dokážete vymaľovať všetky tri valce jedným, rovnakým symbolom. Ide vlastne o tradičné koleso šťastia na ktorom sa však točia násobitele. Začínajú na x2 a končia na príjemných x10. Po dokrútení kolesa sa vaša výhra v danom kole vynásobí práve vytočeným číslom.

Vyskúšajte automat Fire Witch zadarmo

Ako sme už napísali, na obyčajný trojvalcový stroj vskutku štedrá ponuka. My vám ju však určite odporúčame vyskúšať. Pričaruje vám kopec príjemných zážitkov a s trochou šťastného elixíru možno aj nejakú slušnú výhru.

Aspoň párkrát by mali zatočiť valcami aj tí, ktorí inak tieto jednoduché automaty obchádzajú. Pokojne napríklad v móde zadarmo, ktorý vám aj eTIPOS.sk kasíno bez problémov ponúkne. Keď už nič iné, tak sa oči popasú na peknej bosorke. A to niekedy na odreagovanie úplne stačí. Možno sa potom ani nenazdáte a ako mávnutím čarovného prútika bude na hodinách o pár čísiel viac, ako keď ste si k online automatu Fire Witch sadli.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games