Alchemy

Alchemy


Hodnotenie od Grisio VIP Club Kajot Games
Hraj výherný automat Alchemy za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Kajot Games
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP): 95%
Volalita: Stredne vysoká (4/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúce Wild symboly, Scatter symbol, násobitele výhier, freespiny, automatická hra

Alchymista a jeho čarovné kúsky na valcoch

Vitajte v online automatovej hre Alchemy, kde sa podobne ako na automate Secrets of Alchemy, všetko točí okolo starodávneho umenia mágie, miešania elixírov a nekonečných „hókusov-pókusov“. Tie má na svedomí starý vynaliezavý alchymista, no a ako sa nám podarilo zistiť, je to dobrák od kosti. Ochotne vám pomôže vyčarovať fantastické výhry. Tak si teda nasaďte ochranné okuliare a ráčte vstúpiť do jeho tajomného laboratória.

Online výherný automat Alchemy autori hry zo spoločnosti Kajot Games skoncipovali do 5 valcov a 3 riadkov s 5 výhernými líniami. Ich počet je fixne daný. Výherné kombinácie platia iba v jednom smere a to zľava doprava. Počas jedného spinu je možné získať výhru na viacerých výherných líniách, to znamená, že výhry sú sčítané. Zároveň platí iba najvyššia výhra na výhernej línii.

Aha, čo všetko dokáže s bonusmi hry

Najväčšou záľubou deda profesora sú pri jeho kúzlené kryštály, ku ktorým sa snaží dostať namiešaním tých správnych ingrediencií. V tomto magickom automate majú symboly s kryštálmi najvyššie hodnoty. Najviac môžete dostať za červené rubíny a to až 5000-násobok stávky. Starý pán alchymista je aj napriek svojmu pokročilejšiemu veku veľký huncút a na automate dokáže neuveriteľné veci. On sám je Wild symbolom, čiže ako žolík doplní chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Objavuje sa na všetkých valcoch okrem prvého zľava. Dokáže sa roztiahnuť – expandovať – po celom valci, čím výrazne zvýši šance na zisk ďalších výherných kombinácii. No to nie je všetko. Z času na čas sa po neúspešnom spine objaví, aby vám 3 rôznymi spôsobmi dopomohol zostaviť výherné kombinácie:

  • Premiešanie – zamieša všetky symboly, aby vytvoril výhernú kombináciu
  • Prefarbenie – pomocou tajnej prísady prefarbí všetky symboly na jeden rovnaký
  • Náhodný Wild symbol – objaví sa náhodne, po čom môže ako žolík expandovať po celom valci

Na automate Alchemy sa nachádza aj symbol knihy s receptami. Točí sa na prvom, treťom a piatom valci. Ide o Scatter symbol, ktorým aktivujete bonusovú hru s freespinami. Ak sa vám ho podarí vytočiť na všetkých troch valcov, vyberáte si z troch variant:

  • 9 freespinov s bonusovou funkciou Premiešanie
  • 7 freespinov s bonusovou funkciou Prefarbenie
  • 5 freespinov s bonusovou funkciou Náhodný Wild symbol

A ešte tu máme jednu lahôdku nakoniec. Je ňou násobiteľ výhier, ktorý oceníte hlavne pri bonusovej funkcii Prefarbenie. Ak sa vám podarí vytočiť na prvých troch valcoch rovnaký symbol, výhra sa strojnásobí. Pokiaľ prvé štyri valce budú posiate rovnakým symbolom, výhra sa vynásobí x4, no a v prípade, že rovnaký symbol bude na celom automate, vaša výhra bude vynásobená x5.

Hrajte výherný automat Alchemy v kasíne Tipsport

Po prečítaní našej recenzie netreba čakať a online automat Alchemy si zahrať. Neváhajte, pretože starý alchimista zatiaľ elixír nesmrteľnosti nevynašiel. Využite jeho dlhoročné experimentálne skúsenosti, ktoré v hre pretavuje do fantastických bonusových funkcii. Automat nájdete v slovenskom kasíne Tipsport. Na začiatok si ho môžete vyskúšať aj úplne zdarma bez registrácie.

Kasínové hry od spoločnosti Kajot Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Kajot Games