Fortune House

Fortune House


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Fortune House za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Dátum vydania: August 2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,2%
Volatilita: Nízka 1/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, mystery symboly, re-spiny, násobitele výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Čo vás na automate Fortune House čaká a neminie

Fortune House je online výherný automat v orientálnom štýle inšpirovaný východnou kultúrou. Takýchto automatov sme až tak veľa nehrali, no spomíname si aspoň na Koi Princess či 2 Dragons. Akonáhle sa ponoríte do hry Fortune House, ocitnete sa v spletitom svete bohatstva. Nájdite konečne svoje šťastie a vyskúšajte si túto skvelú mašinku, ktorú nájdete vo Svete hier v kasíne Niké.sk.

Online slot Fortune House vyniká po estetickej aj bonusovej stránke. Grafika a animácie sú na vysokej úrovni, čo je už pre hry od Red Tiger akýmsi štandardom. Počas hrania si môžete pustiť tradičnú čínsku hudbu, ktorá vás dokonale upokojí. Hrať budete s 5 valcami, 3 riadkami a 20 pevne stanovenými výhernými líniami. Pokiaľ by sa vám to zdalo málo, skúste iný Red Tiger automat, napríklad Piggy Riches Megaways so 117 649 výhernými líniami.

Bonusy a špeciálne vlastnosti

Hrací automat Fortune House ponúka okrem klasického Wild symbolu, ktorý supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, až 4 špeciálne mini funkcie. A práve vďaka nim je hra oveľa zábavnejšia. Ide o Strom šťastia, Dračie koleso, Šťastný re-spin a Mystery symboly. Všetky štyri sa na valcoch objavujú náhodne, sú jedinečné a čo sa týka odmien veľkorysé.

  • Strom šťastia – vyhodí na valce náhodné symboly tak, aby ste dosiahli lukratívne výherné kombinácie. Táto špeciálna funkcia sa nám objavovala najčastejšie.
  • Dračie koleso – koleso sa roztočí a zvolí náhodný násobiteľ stávky. Môže ísť o multiplikátor v rozmedzí od 3 do 88-násobku stávky.
  • Mystery symboly - zlatá žaba pridá na valce záhadné rotujúce symboly, aby vytvorila výnosnejšie výherné kombinácie.
  • Šťastný re-spin – na valcoch pristane kotol s pokladom, zatrasie celým automatom, po čom nasleduje náhodný počet re-spinov.

Fortune House vo Svete hier na Niké.sk

Na online výhernom automate Fortune House je možné získať ešte aj jeden z dvoch progresívnych Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop. Tí skúsenejší už dobre vedia, na akom princípe tieto Jackpoty fungujú a aký je medzi nimi rozdiel. Ak ste sa s nimi ešte nestreli, viac o jackpotoch sme písali v našom článku tu.

Vývojári spoločnosti Red Tiger pri automate Fortune House odviedli skvelú prácu, čoho výsledkom je veľmi príjemná hra s atraktívnym prostredím a zaujímavými bonusmi. Tie sa v hre objavovali našťastie pomerne často. Aj preto si myslíme, že pomenovanie slotu Fortune House je ušité na mieru. Nájdete na ňom tiež svoje šťastie? Vyskúšajte!

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger