Koi Princess

Koi Princess


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: Net Entertainment
Téma automatu: Rozprávkový automat
Dátum vydania: August 2018
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96 %
Volatilita: Stredná
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, násobitele výhier, bonusová hra – Šťastné koleso, automatická hra

Akosa hovorí, nesúďte knihu podľa obalu

Priznáme sa, že keď sa nám dostal pod ruku online výherný automat Koi Princess, otvárali sme ho len s veľmi malou dušičkou. Ten názov i rozprávková téma automatu v nás totiž vyvolal pocit, že to bude slot z radu „neatraktívnych“. Ale tieto naše domnienky sa po prvých minútach hrania okamžite vytratili, kedže hrací automat Koi Princess ponúka doslova hromadu bonusov. Podobne ako pri automate Pinocchio od Betsoft sme zZo začiatku mali menší problém pochopiť, ako sa k nim dopracovať a čo všetko vďaka ním získame. Nanakoniec sme všetko pochopili a teraz sa s vami o to radi podelíme.

Online slot Koi Princess vytvorila spoločnosť Net Entertainment. Skladá sa z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línii. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na línii platí len tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií v niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

Ponuka bonusov nemá konca

Ešte predtým, ako začnete točiť valcami, musíte spraviť jedno podstatné rozhodnutie. Hra je totiž postavená na dvoch herných štýloch. Buď budete točiť valcami klasickým spôsobom, alebo za dvojnásobok stávky budú vyskakovať na automat tri rybičky. Ide o jeden z viacerých bonusových špecifík tohto slotu. Ak sa rozhodnete pre druhú variantu, kedykoľvek počas hrania vyskočia tri malé rybičky, pod ktorými sa ukrývajú niektoré zo 4 bonusov:

Symbol 5-Hit – spin so zaručenou výhrou z 5 symbolov. Šťastné koleso náhodne vyberie, ktorý konkrétny symbol to bude.

Divoký symbol – spin so 4 až 9 divokými symbolmi.

Divoký valec – spin, pri ktorom bude 2 až 5 valcov pokrytých divokými symbolmi.

Symbol Bonus – spin s 3 symbolmi Bonus, v ktorom hráč vyhráva jednu náhodne pridelenú bonusovú funkciu.

Podotýkame, že tieto špeciálne vlastnosti je možné získať len pri vyšších stávkach. Pri tých nižších hra obsahuje iba viaceré bonusové prvky. Tým prvým je tradičný Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ďalším je Scatter symbol označený ako symbol Bonus. Objavuje sa na 1., 2. a 3. valci. Ak sa vám ho podarí vytočiť na všetkých troch, pod automatom sa ukáže koleso, ktoré náhodne určí, s akým druhom bonusu budete v hre pokračovať. V ponuke je 10 voľných pretočení, 10 voľných pretočení so zárukou výhry, okamžitá výhra alebo bonusové koleso. Pokiaľ by sa vám podarilo získať Bonusové koleso, presuniete sa do novej obrazovky, kde kolesom bude točiť drak. Vašou úlohou bude klikať na hraciu kocku. To, o koľko miest sa posunie koleso, záleží od čísla na kocke. V tejto bonusovej minihre môžete získať okamžité výhry, násobitele výhier až do výšky x25 alebo prekĺznuť do inej bonusovej hry, napríklad s voľnými pretočeniami.

Dajte tomu čas, obrovské výhry sú na ceste

Ako sme už na začiatku našej recenzie spomínali, spočiatku sme mali problém zistiť, ako všetko funguje a čo s čím súvisí. Slot Koi Princess disponuje enormným počtom rôznych bonusov. Ani si nevieme predstaviť hrať viaceré takého automaty súčasne. Až po čase sme všetko pochopili a dovolíme si tvrdiť, že všetko pochopíte aj vy. Ak by sa vám nedarilo získať hodnotnejšiu výhru, je len otázkou času, kedy vám ju online casino dopraje. Vyskúšajte si tento slot a okamžite sa stane vašou obľúbenou hrou.

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt