Alchemist´s Gold

Alchemist´s Gold


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Alchemist´s Gold za reálne peniaze v kasíne SYNOT TIP.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Magický automat
Valce: 5-valcový, 3-riadkový
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95,03%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Mystery symbol, Gamble, Autoplay

Nezvyčajná nekomplikovaná klasika

Zahrajte sa na stredovekého alchymistu s online výherným automatom Alchemist´s Gold, kde ako alchymista potrebujete namiešať ten správny elixír na vašu výhru s použitím zázračných fľaštičiek. Tento zaujímavý výherný automat sme našli na etipos.sk a majú ho na svedomí vývojári zo spoločnosti Synot Games. Vznikla tak celkom jednoduchá klasika s jedinečnými funkciami, na ktoré sme sa hlbšie pozreli v našej recenzii.

Na online hracom automate Alchemist´s Gold točíte 5 valcami v 3 riadkoch a výhry skladáte na 10 fixných výherných líniách. Pri hre si teda nastavujete iba celkovú výšku stávky, čo je pri automatoch od Synot Games ako napríklad Book of Secrets, Neon Fever či Respin Joker celkom bežné. Rovnako tak je v hre výborne spracovaný grafický vizuál a v pozadí znie príjemná melódia.

Symboly, ktorými točíte, sú plne prispôsobené tematike automatu. Z tých klasických sa tu objavujú symboly J, Q, K, A a ďalej jedinečné symboly, ktoré majú predstavovať 4 elementy života: tornádo ako vzduch, zeleň ako zem, vlna ako voda a vulkán ako oheň. Zoskupenie symbolov dopĺňa symbol fľaštičky s elixírom.

Netradičné výherné kombinácie automatu

Poďme sa ale pozrieť na výherné možnosti tohto magického slotu. Pre vytvorenie výhernej kombinácie potrebujete aspoň tri rovnaké symboly. Nič nezvyčajné, no tu stačí, keď sa budú nachádzať kdekoľvek na výhernej línií v neprerušovanom slede. Neplatí teda podmienka, že by výherná kombinácia musela začínať od prvého valca vľavo. Výhry sa klasicky sčítavajú, ak výherné kombinácie vzniknú na viacerých líniách.

Jediný bonusový Mystery symbol

Nápadité, no trochu chudobnejšie je to už čo sa týka bonusových funkcií. Jediným bonusovým prvkom v online hre Alchemist´s Gold je Mystery symbol s podobou akejsi dôkladne ozdobenej zlatej vecičky. Akonáhle sa viaceré Mystery symboly zobrazia na valcoch, všetky zmenia svoju podobu na rovnaký náhodne zvolený symbol, čím môžu vytvoriť, alebo rozšíriť výhernú kombináciu. Škoda, že takáto vzniknutá kombinácia nemá žiadnu multiplikačnú výhodu.

Okrem bonusového symbolu má hra ešte dve štandardné vlastnosti hracích automatov. Prvou je funkcia Gamble (riziko), ktorá hráčom ponúka možnosť zdvojnásobiť svoju výhru. Princípom je uhádnuť farbu otočenej karty. So správnym tipom sa vaša výhra zdvojnásobí, no ak neuhádnete, strácate ju.

Druhým, pre mnohých hráčov veľmi prospešným pomocníkom, vie byť funkcia Autoplay. Počas dlhšej hry tak nemusíte vyklikávať každé jedno roztočenie valca, ale viete si nastaviť počet točení na automatickú hru. No narábajte s ňou opatrne, aby ste neprišli príliš rýchlo o celý svoj rozpočet na hranie, hlavne pri vysokých stávkach.

Skúste si namiešať elixír výhier zadarmo v eTipos.sk

Keď to celé zhrnieme, určite sa jedná o jedinečný námet automatu. I keď prakticky ponúka len jeden jediný (i keď originálny) bonus, prekvapil nás schopnosťou príjemne zabaviť. S alchýmiou sa len tak nezahráva, a tak si v online kasíne na eTipos.sk vyskúšajte automat Alchemist´s Gold najskôr zadarmo. A až nájdete ten správny recept, vyskúšajte namiešať elixír výhier naostro.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games