Neon Fever

Neon Fever


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Neon Fever za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95 – 97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, dvojité a trojité symboly, Gamble (Risk)

Ach, to boli časy

So zaujímavým hracím automatom vyrukovala spoločnosť SYNOT Games. Pri pohľade na neho je každému jasné, kam vývojári smerovali. Vrátili sa v čase do ďalekých 80. rokov, kedy svetu vládli bláznivé účesy, biele ponožky v mokasínach, kožené kraťasy, krikľavé šnúrky, pletené čelenky, hrali sa céčka a na tancovačkách blikali disko gule. Pamätáte sa?

Ak si otvoríte online slot Neon Fever, určite vám tieto veci ihneď napadnú. Automat je vsadený do jasných neónových farieb a na valcoch sa netočí nič iné ako symboly ovocia. Takže na vás čaká poriadna dávka klasiky. Automat pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línii. Výherné kombinácie na ňom platia iba zľava doprava. Podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Stretli ste sa už s dvojitými a trojitými symbolmi?

Výherný automat Neon Fever neobsahuje žiadne krkolomné bonusové nadstavby a preto ho odporúčame skôr neskúseným resp. začínajúcim hráčom. Disponuje Wild symbolom, ktorý tradične nahrádza chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii a takzvanými dvojitými a trojitými symbolmi. Tie sa náhodne objavia pri každom jednom pretočení a môžu tak vytvoriť pomerne bohaté výherné kombinácie, pretože sa na danej pozícii počítajú ako dva resp. tri symboly. Dvojitými a trojitými symbolmi sú zvonček, Hviezda, Sedmička, Štvorlístok a Wild symbol.

Aby sme nezabudli, aj tu máte možnosť svoju výhru niekoľkokrát znásobiť. Slúži na to hra Gamble (Risk). No a pre tých, ktorým sa nechce zakaždým klikať pre roztočenie valcov je tu funkcia automatického hrania.

Mašinka pre nenáročných hráčov

Jednoduchý, prehľadný a podmanivý. Tak by sme charakterizovali výherný automat Neon Fever, pri ktorom sme strávili príjemný čas a navyše si zaspomínali na časy minulé. Pokiaľ chcete zažiť podobné pocity, kliknite sa online kasíne eTIPOS.sk, kde si tento slot môžete zahrať aj zadarmo.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games