Spellcraft

Spellcraft


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playson
Autor hry: Playson
Téma automatu: Magické automaty, čarodejnice
Dátum vydania: 10/2016
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 27 fixných výherných línií
Výhernosť (RTP): 96,4 %
Volatilita: Vysoká
Jackpot: Nie
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: wild symbol, free spiny, scatter symbol, gamble

Pomaličky vytráca ten mýtus, že čarodejnica je stará, škaredá, zhrbená starena čo hádže do hrnca kuracie paprče. Aj čarodejnice prešli prirodzeným vývojom a tak dnes zväčša vidíte čarodejnicu vyobrazenú ako distingvovanú dámu - múdru, krásnu, no s chladným pohľadom. A našťastie aj v online automate Spellcraft od Playsonu sa stretnete skôr s týmito mladšími zástupkyňami magického remesla.

Kúzelne spracovaná klasika

Online automat Spellcraft, ktorý sme skúšali v online kasíne TIPOSu, na vás vysype svoje kúzla a čary hneď od začiatku. Veľmi nás bavila jeho grafika, a zasadenie do magického sveta sme si po celý čas užívali. 2D vizuál má svoje kúzlo a v záplave moderných 3D automatov, kde sa všetko hýbe, kričí a snaží sa na seba strhnúť pozornosť, bola klasická grafika príjemným zaklínadlom na dušu.

Dobre nám padol aj herný guláš, ktorý kypí Playsonu z hrnca. Hoci miešali klasiku s novinkami, ingrediencie zvolili presne podľa knihy správnych kúziel a automat sa hrá naozaj príjemne. Základom je 5 valcov a 3 riadky. Na valcoch je možné vytočiť výherné kombinácie až na slušných 27 fixných líniách. A keďže sa autorom pri dávkovaní výherných kombinácií a bonusov zrejme trocha šmykla ruka, výhier a špeciálnych módov si užijete viac ako dosť.

Kotol plný magických bonusov

Posúďte sami. Okrem Wild symbolu a Scatter symbolu je tu ešte aj Bonusová hra a niekoľko špecifických módov, ktoré vám umožnia vyčarovať nejaké ďalšie zlatky na konto.

Pusu na čelo by sme Playsonu dali za to, že sa rozhodli aspoň troška pohrať s Wild bonusom. Ten má síce stále za úlohu predovšetkým nahradiť ostatné klasické symboly vo výhernej línii, no deje sa to variabilne. Počas základnej hry je možné vytočiť Wild symbol iba na valcoch 2,3 a 4. Pri vytočení niektorého zo špeciálnych módov sa to však zmení.

Prvým módom je Power of Three. Aktivuje sa vtedy, ak na v jednom hernom kole vytočíte naraz Wild symbol, Scatter symbol a Bonus symbol. V tomto móde sa Wild symbol mení na expandujúci Wild a ak ho niekde vytočíte, roztiahne sa na celý valec..

Druhý špeciálny mód súvisí so Scatter symbolom. Ak na valcoch vytočíte počas jedného spinu 3 a viac Scatterov, spustí sa mód Ghost reel. V ňom nielenže dostanete voľné pretočenia zdarma (ich počet závisí od počtu scatterov na valcoch vo výhernom kole), ale navyše sa k piatim valcom pridá ešte jeden valec a v Ghost reel móde tak točíte až 6 valcami. Je možné získať aj ďalšie dodatočné freespiny. Počas tohto módu sa navyše dá vytočiť Wild symbol aj na valci číslo 5.

Už teraz by sme mohli skončiť a skonštatovať, že ide o nadpriemerne bonusmi naplnený kotol, ale stále ešte ostalo to najlepšie. Bonus symbol. Ten sa aktivuje, ak na valcoch vytočíte 3 a viac Bonus symbolov. Podľa počtu vytočených symbolov sa aj násobí vaša stávka. Hra sa presunie na samostatnú obrazovku, kde je vašou úlohou namiešať čarovný nápoj. Musíte si jednoducho vybrať z piatich tajných ingrediencií. Každá z nich skrýva iný symbol, resp. inú výhru. Odmeny za odkryté symboly sú rôzne - násobky celkovej stávky, násobiteľ aktuálne získanej výhry v bonusovej hre, špeciálne ingrediencie (plnia kotlík s kúzelným nápojom a ak sa kotol naplní, priráta sa vám 30 násobok hodnoty jeho stávky) a náš najobľúbenejší symbol, odhalenie a získanie všetkých ostatných skrytých symbolov.

Vychutnajte si Spellcraft aj zadarmo

Spellcraft od Playsonu nám vykúzlil nielen úsmev na tvári, ale primiešal aj veľmi slušný herný zážitok. Nevieme, akú mágiu autori z Playsonu ovládajú, ale pripravili naozaj zábavný online automat, ktorý bude vynikať v ponuke akéhokoľvek online kasína. Vyskúšajte a pričarujte si nejakú tú bankovku.

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Playson