Thunder Reels

Thunder Reels


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playson
Autor hry: PLAYSON
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP):
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: multiplikátor

Pokiaľ si počas hrania online hracích automatoch nepotrpíte na špičkový grafický vizuál, prepracované 3D animácie, dychberúce zvukové efekty a širokú škálu špeciálnych bonusových vlastností, slot Thunder Reels od spoločnosti PLAYSON bude pre vás ideálny.

Niečo nám tu chýba

Thunder Reels je skrátka len o točení valcami. Nič extra na ňom nenájdete, čo môže vyznieť dosť „hrozivo“. Je zaujímavé, že v dnešnom digitálnom svete je možné naraziť na podobné kúsky akým je tento slot, no účel svätí prostriedky. A účelom je dopracovať sa k vysokým výhram. S automatom Thunder Reels sa to aj napriek absencii bonusových prvkov dá celkom bez problémov. Poďme si ho bližšie predstaviť.

3x3 automat s 5 výhernými líniami

Skladá sa z 3 valcov, 3 riadkov a vyhrať môžete na 5 výherných líniách. Keďže ide o automat 3x3, je jedno, či sa na výherné kombinácie budete dívať zľava doprava, ale sprava doľava. Ak ich však vytočíte na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú. Symboly tvorí ovocie, BAR, hviezdy a sedmičky. Za tri symboly ovocia (citrón, čerešňa, jablko, slivka) získate 8-násobok stávky. 3x BAR znamená 12-násobok, za 3 hviezdy získate 40-násobok, no a najhodnotnejším symbolom je sedmička. V prípade, že ju vytočíte 3-krát, vyhráte až 150-násobok stávky. Malým, ale za to výrazným plusom tohto slotu je, že ak na všetkých 9 pozíciách vytočíte rovnaký symbol, celá výhra sa zdvojnásobí. Predstavte si situáciu, že by sa na všetkých pozíciách objavil symbol sedmičky. Uff!

Ale zo snenia späť do reality. Pre svižnosť hry na tomto online slote môžete využiť aj funkciu autoplay – teda nastaviť si automatické točenie valcami. A to je v podstate všetko, čo by ste o Thunder Reels mali pred jeho spustením vedieť. Je to presne ten typ automatu, ktorý vás zavedie do zapadnutej krčmičky z 80-tych či 90-tych rokov. Nie všetci hráči majú tieto retro sloty radi, my však áno a treba povedať, že menej skúsení hráči Thunder reels určite ocenia.

Skúste si Thunder Reels najprv zadarmo

Priznáme sa, celkom nechápeme, prečo vývojári do automatu nezakomponovali nejaký špeciálny bonus v podobe trebárs Wild symbolu, re-spinu alebo freespinu. Troška toho bonusového korenia by hre prospelo. Ale nuda to nie je ani tak. Vyskúšajte si to na vlastnej koži na a sami uvidíte, aké budete mať z neho pocity vy.

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Playson