Sevens&Fruits

Sevens&Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playson

Ani vy nie ste veľkým milovníkom tých hracích automatov, kde je celá atmosféra ponorená do rôznych rozprávkových, mytologických, dobrodružných či hudobných scenérií a radšej vyznávate klasiku v podaní ovocných automatov? Áno? Tak potom slot Sevens&Fruits je vám šitý na mieru.

Online výherný automat Sevens&Fruits od PLAYSONu, ktorý ste mohli nájsť medzi automatmi na eTIPOS.sk, pozostáva z piatich valcov a troch riadkov, kde sa snažíte pozbierať šťavnaté ovocie - melóny, pomaranče, čerešne, citróny, hrozno či slivky v piatich možných výherných líniách. Okrem symbolov ovocia sa tu nachádza aj symbol Sedmičky s najvyššími výhrami a Scatter symbol Hviezdy. Ide o klasiku bez nejakých premnožených bonusových prvkov, ktoré niektorí hráči nevyznávajú.

Nenáročné rýchle hranie Sevens&Fruits s veľkými výhrami

Hra na tomto výhernom stroji je naozaj svižná. V prípade viacerých výherných kombinácii na jednej výhernej línií sa počíta iba tá najvyššia. Ak sa zobrazí viacero výherných kombinácii na niekoľkých výherných líniách, hodnota sa sčítava. Aktuálna výhra sa vám zobrazuje v informačnom riadku pod valcami.

Najvyššiu výhru vám prinesie symbol „Sedmičky“ – pri troch symboloch 20 násobok stávky a pri 5 symboloch vo výhernej línií až 1 000 násobok stávky. Symboly ovocia vám doprajú menšie, ale častejšie tiež celkom slušné výhry na prilepšenie vášho konta.

Jediný bonusový symbol hracieho automatu - Scatter

Online slot Sevens&Fruits obsahuje jediný bonusový symbol Scatter, ktorý reprezentuje symbol hviezdy. Prinesie vám pekné výhry nech sa zobrazí kdekoľvek na valoch, čiže nemusia byť iba na výhernej línii. Rozhodujúcim faktorom je ich počet.

Hoci tento automat viac bonusov neponúka, hráči si nájdu výhodné bonusy a promoakcie v online kasíne. Či už ste novým hráčom, ale hráte dlhšie, bonusy online kasín sú tu pre všetkých.

Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku

Automat Sevens&Fruits je jednoduchý, elegantný a ideálny pre nenáročných hráčov, ktorí obľubujú naozaj rýchlu ničím nerušenú hru. Kombináciu sladkého ovocia so živými animáciami ohňa a klasickej hudby si bezpochyby obľúbite po pár minútach jeho hrania. Pre tých menej trúfalých a viac opatrenejších je tu možnosť zahrať si online automat Sevens&Fruits zadarmo, len tak na skúšku.

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Playson