Claws vs Paws

Claws vs Paws


Hodnotenie od Grisio VIP Club Playson
Autor hry: Playson
Téma automatu: Automaty so zvieratami
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia:
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, voľné pretočenia, bonusové hry, multiplikátor výhier

Mačky alebo psy? K čomu viac inklinujete? Tak či onak, na online hracom automate Claws vs Paws budete určite držať stranu mačke. Prečo? Pretože práve ona vám vďaka svojím vycibreným taktikám a schopnostiam veľmi ochotne pomôže dopracovať sa k zaujímavým výhram.

Za online slotom Claws vs Paws stojí spoločnosť Playson a mohli ste ho nájsť aj v ponuke slovenského TIPOS kasína. Skladá sa z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línii. Ako vo väčšine prípadov, výherné kombinácie platia zľava doprava. Začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bonusov je tu neúrekom

Automat Claws vs Paws obsahuje niekoľko bonusových vlastností, čiže o zábavu a výhry je postarané. Wild symbol v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Trošku komplikovanejšie, ale za to výnosnejšie je to so symbolom Scatter. Ten sa objavuje na valci 1 a 3 (zľava). Na 5. valci sa točia tri druhy špeciálneho symbolu Scatter. Každý variant špeciálneho Scatter symbolu spúšťa inú bonusovú hru s voľnými pretočeniami.

Špeciálny Scatter symbol (mačka a peniaze) – voľné spiny Sliding Wild

Na valcoch sa točia „Sliding Wild“ symboly. Tri tieto prvky sú náhodne pridelené na akúkoľvek pozíciu. Po každom pretočení skĺzne o jednu pozíciu dole. Plní funkciu žolíka, čo môže viesť k zisku viacerých výherných kombinácii. Akonáhle sa všetky tri „Sliding Wild“ symboly dostanú na spodný riadok automatu, hra s freespinami končí.

Špeciálny Scatter symbol (mačka s korálkami) – voľné spiny Progressive Multiplayer

Počas tejto bonusovej hry sa na 5. valci objavujú dva nové symboly – Dekodér a Alarm. Dekodér znásobuje výhry vzostupne - x1, x2, x3, x4, x5. Pokiaľ sa na poslednom valci objaví Alarm, násobky spadnú na hladinu x1. Freespiny, ktorých môže byť maximálne 30, končia v tom momente, keď na valcoch vytočíte 3x Alarm.

Špeciálny Scatter symbol (mačka so zlatými tehličkami) – voľné spiny Sticky Wild

K dispozícii v tejto bonusovej hre je 10 freespinov. Mačka pridáva na valce náhodný počet „Sticky Wild“ symbolov. Tie ostávajú na svojom mieste počas celej hry a nahrádzajú všetky symboly do toho momentu, kedy ich strážny pes neodstráni. „Sticky Wild“ = „Wild Symbol“

A to v hre Claws vs Paws nie je zďaleka koniec

Prefíkaná mačka toho dokáže oveľa viac. Je hackerské zručnosti si okamžite zamilujete. Kedykoľvek v rámci hry Claws vs Paws môže zasiahnuť do točenia valcami a vytvoriť veľkú výhernú kombináciu – Big Win Hacking. Vytočené symboly jednoducho vymení za výherné. V prípade, že by ste vytočili 2 symboly Scatter a ten tretí by ostal tesne za požadovanou pozíciou, mačka ho tam dotlačí. Šikovnica jedna! Okrem toho môže kedykoľvek spustiť 2, 3 alebo 4 výherné opakované freespiny.

Mohlo by sa zdať, že mačka-zlodejka sa stane vaším miláčikom, no vedzte, že aj strážny pes pre vás dokáže niečo užitočné spraviť. Dopraje vám 3 voľné pretočenia. A nielen také hocijaké. Po dotočení valcami stlačí gombík, po čom z valcov zmiznú všetky symboly s nízkou hodnotu a na ich miesto dopadnú úplne nové symboly s vyššou hodnotou. To nás veľmi milo prekvapilo.

Počas celej hry zbierate žetóny, ktoré sa objavujú kedykoľvek a kdekoľvek na valcoch. Keď ich nazbierate dostatočný počet, symbol pohára v ľavom hornom rohu bude plný, aktivujete hru s bonusovými kolesami. Tie ponúkajú dve možnosti. Buď si vyberiete koleso s aktuálnou výškou výhier alebo odomknete koleso s vyššími výhrami.

Zoznámte sa s prešibanou mačkou v online kasíne

Z uvedených bonusov sa budete zrejme zo začiatku strácať, no nemusíte sa báť. My sme sa po chvíli so všetkými dokonale zoznámili a ich princíp pochopili. Pokojne si najskôr vyskúšajte Claws vs Paws, ale aj ďalšie výherné automaty zadarmo.

Automaty so zvieratami

Ďalšie výherné automaty od Playson