Playson automaty

Vyskúšajte si zahrať výherné automaty Playson

Playson sa radí k popredným vývojárom online hracích automatov a kasínových hier. Spoločnosť bola založená v roku 2012 na Malte. Dnes pôsobí na viacerých európskych trhoch ako Taliansko, Španielsko, Švédsko, Bielorusko, Ukrajina, Rusko či Veľká Británia a svoje pobočky neustále rozširuje. Zamestnáva vyše 250 ľudí, ktorí sa snažia zabezpečovať hráčom nezabudnuteľný zážitok zo samotného hrania. Vďaka národnej lotériovej spoločnosti TIPOS poznajú Playson hracie automaty už aj hráči zo Slovenska.

Hlavným produktom spoločnosti Playson sú online výherné automaty, ale svoje široké odborné znalosti využívajú aj na poskytovanie video pokerových automatov, stolových hier ako napríklad Blackjack, či ruleta.

Primárnym vývojárskym nástrojom je programovací jazyk HTML5, ktorému rozumejú okrem počítačov aj tablety a mobilné zariadenia. Vďaka tomu má herný softvér optimálnu flexibilitu, umožňuje integráciu do rôznych platforiem.

Online hry od Playsonu si získali priazeň tisíce hráčov po celom svete kvôli ich vysokej kvalite a najmodernejšiemu hernému dizajnu. Pri pohľade na ne je zrejmé, že spoločnosť kladie vysoký dôraz na ich kvalitu. Ostrá grafika s inovatívnymi funkciami je neprehliadnuteľná.

Spoločnosť do dnešného dňa vyvinula a uviedla na trh online kasín už viac ako 40 hier. Ich produkty nie sú len kreatívne, ale veľmi zaujímavé na hranie. V celku odarené kúsky sú Claws vs Paws, Burlesque Queen, Spellcraft či Sevens & Fruits. Vyskúšajte si ich a uvidíte, či je to vaša šálka kávy. My sme sa pri hrách od Playsonu naozaj dobre zabavili. A vďaka najmodernejšej technológií si hry na eTIPOS.sk môžete vychutnať aj cez svoj mobil či tablet.

Playson pravidelne dotuje rôzne sieťové súťaže a promoakcie, do ktorých sa môžu zapojiť hráči z rôznych krajín hrajúci Playson hry vo svojom obľúbenom kasíne. Príkladom takejto akcie bol aj Jarný turnaj, do ktorého ste sa mohli zapojiť na eTIPOS.sk. Sledujte novinky kasín na našich stránkach, určite vás budeme o najbližších akciách informovať.