Lucky Pot

Lucky Pot


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Lucky Pot za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Valce: 4 valce, 3 riadky
Výherné línie: 25
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, multiplikátor výhier, Gamble/Risk

Mýty, legendy či magické bytosti boli vždy veľkým hitom a túto tému čoraz viac nasadzujú do svojich hier aj spoločnosť zaoberajúce sa vývojom kasínových hier. Vývojári zo SYNOT Games sa v online hracom automate Lucky Pot sústredili na bájnych írskych škriatkov – leprikonov, ktorí podľa legendy prinášajú šťastie a bohatstvo.

Výherný automat Lucky Pot je zostavený zo 4 valcov, 3 riadkov a 25 fixných výherných línií. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú. Pokiaľ sa zobrazia symboly J, Q, K alebo A na všetkých pozíciách valcoch, výhra je zdvojnásobená.

Najvyššie hodnoteným symbolom v online slote Lucky Pot nie je nikto iný ako škriatok, ktorého 4-násobné zobrazenie znamená 128-násobok stávky. Zelený štvorlístok a jeho 4-násobné vytočenie vám prinesie výhru v podobe 64-násobku stávky a 4 podkovičky na valcoch znamenajú výhru 16-násobku stávky.

Bez Wild symbolu a bonusovej hry

Pokiaľ by ste na valcoch hľadali Wild symbol alebo nejakú klasickú bonusovú hru, hľadali by ste márne. V online výhernom automate Lucky Pot tieto prvky zakomponované nie sú. Škoda. Obsahuje však Scatter symbol. Ten je vyobrazený ako mystery symbol s kotlom mincí a má vlastnosť multiplikátora výhier. V prípade, že sa vám ho podarí vytočiť 4-krát, výhra je náhodne navýšená o 4 až 128-násobok stávky. V prípade zobrazenia 3 mystery symbolov sa výhra násobí náhodne v rozmedzí 1 až 64-násobku stávky.

Po každej výhre máte možnosť nadobudnutú sumu niekoľkokrát znásobiť. Slúži na to funkcia Gamble/Risk. Po zakliknutí príslušného tlačidla dvoch kariet sa presuniete do novej obrazovky, kde je vašou úlohou uhádnuť farby zakrytej karty. Ak trafíte, výhru zdvojnásobíte. Pokiaľ nie, končíte, strácate celú výhru a vraciate sa naspäť k valcom. Menej odvážni hráči môžu využiť možnosť „poliť“, čo znamená, že polovicu výhry si uložíte na konto a s tou druhou pôjdete do risku.

Online automat Lucky Pot je pre začiatočníkov

Lucky Pot je jednoduchý, graficky prehľadný online výherný automat s príjemnou oddychovou hudbou. Dovolíme si tvrdiť, že je určený skôr pre kategóriu hráčov, ktorí s online slotmi iba začínajú resp. majú s nimi málo skúseností. Ak sa k nim radíte, „zelení mužíkovia“ by mohli byť vaším správnym odrazovým mostíkom. Vyskúšajte si ho pokojne aj zadarmo v online kasíne eTIPOS.sk.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games