Sand's Treasure

Sand's Treasure


Hodnotenie od Grisio VIP Club e-gaming
Hraj výherný automat Sand's Treasure za reálne peniaze v kasíne EuroGold.
Hraj a vyhraj
Autor hry: E-Gaming
Téma automatu: Automaty s mytológiou
Datum vydania:
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, expandujúci symbol, freespiny, automatická hra

Egyptské pyramídy sú významnými archeologickými pamiatkami, sú neodmysliteľne spojené s históriou starovekého Egypta. Stali sa symbolmi technických zručností a náboženského presvedčenia. Ale staroveký Egypt nebol len o pyramídach. Bolo to miesto obrovských rozdielov. Na jednej strane otroctvo, na druhej nevídané bohatstvo a luxus, čo dokazuje hromada pokladov objavených v hrobkách faraónov, ako bola napríklad tá Tutanchamónova.

Staroveký Egypt s jeho pyramídami a nesmiernym bohatstvom je dodnes pre mnohých ľudí zdrojom inšpirácie a obdivu. Inšpirujú sa ním aj výrobcovia hazardných hier a na trhu je už mnoho egyptských automatov. Ponuka je široká a výber je možný podľa rôznych kritérií. Pokiaľ máte radi jednoduché hry s nekomplikovanými bonusmi, odporúčame vám Sand's Treasure od e-gaming.

Voliteľné línie a štedré bonusy

Online výherný automat Sand's Treasure má 5 valcov, 3 riadky a 10 výherných línií, ktorých počet si môžete nastaviť tak ako vám najlepšie vyhovuje. Samozrejme, viac výhier dosiahnete vďaka aktivácii všetkých 10 línií. Výherné kombinácie platia v jednom smere zľava doprava, musia sa skladať z 2 až 5 rovnakých symbolov a musia medzi sebou susediť.

Keďže starí Egypťania si zakladali na náboženstve, autori z e-gaming do hry Sand's Treasure vložili až štyroch bohov - Sobek, Anubis, Horus a Ra. Ich symboly majú v hre najvyššie hodnoty. Až 5 000-násobok získate, ak na valcoch vytočíte päť symbolov boha Ra. Aj bonusová výbava je na tomto automate celkom lákavá. Hoci jediným bonusovým symbolom je Zlatý Skarabeus, ukrýva v sebe niekoľko špeciálnych vlastností. Je Wildom, Scatterom, aktivuje freespiny a špeciálny expandujúci symbol. Ale poďme pekne po poriadku.

Zlatý Skarabeus ako Wild dopĺňa alebo rozširuje výherné kombinácie. Ak ho vytočíte aspoň 3x, aktivuje 10 freespinov. Ešte pred ich spustením kliknete na koleso, ktoré niektorý z obyčajných symbolov premení na špeciálny. Zvolený špeciálny symbol počas freespinovej hry expanduje po celom valci a vytvoriť tak môže niekoľko výherných kombinácií bez ohľadu na postavenie daných symbolov (nemusia medzi sebou susediť). A čo ak sa vám stane, že počas nejakého freespinu znova vytočíte tri symboly Skarabea? Na konto vám cinkne ďalších 10 pretočení zadarmo. Pripomína vám to osvedčený koncept z hry Book of Secrets?

Sand's Treasure v EuroGolde aj zadarmo

Online výherný automat Sand's Treasure je dostupný aj v mobilnej verzii, pričom v nej platia rovnaké pravidlá ako v počítačovej. Vyskúšajte si tento automat aj bez registrácie či vkladov, úplne bez rizika. Jeho koncept má potenciál, aby sa táto hra stala obľúbenou pre naozaj širokú skupinu hráčov. Prejdite do online kasína a nech sú vám hviezdy egyptského neba naklonené.

Malý tip od nás: V online kasíne Eurogold je hra doplnená aj o ich vlastné progresívne jackpoty. Zábava a hra o vysoké výhry sa tak môže začať.

Kasínové hry od spoločnosti e-gaming nájdete v kasínach:

DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od e-gaming