Wings of Ra

Wings of Ra


Hodnotenie od Grisio VIP Club Red Tiger
Hraj výherný automat Wings of Ra za reálne peniaze v kasíne Niké.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Red Tiger
Téma automatu: Poklady starovekého Egypta
Dátum vydania: Február 2020
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95,75%
Volatilita: Vysoká 5/5
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Mystery symbol, freespiny, progresívne Jackpoty, automatická hra, turbo režim

Výprava do Starovekého Egypta na valcoch automatu

Online výherný automat Wings of Ra je inšpirovaný témou Starovekého Egypta. Má veľmi pútavý a prepracovaný dizajn, čo však nie je pre spoločnosť Red Tiger nič výnimočné. Ak máte radi všetko, čo je spojené s egyptskou mytológiou, a už ste hrali legendárny online automat Book of Ra Deluxe alebo aspoň Book of Secrets od Synot Games, ani tento modernejší kúsok od Red Tiger by ste nemali nechať bez povšimnutia.

Hrací automat Wings of Ra sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixne daných výherných línií. Určite na ňom oceníte fakt, že výherné kombinácie sú platné kdekoľvek na valcoch. Nemusia začínať na prvom valci zľava, jednoducho stačí, aby sa minimálne 3 rovnaké symboly zobrazili vedľa seba na niektorej z desiatich výherných línií. Na automate Wings of Ra sa točia symboly kartových znakov 10, J, Q, K a A, ktoré dopĺňajú prvky charakterizujúce Staroveký Egypt. Ide o symboly – Horovo oko, Hor, Nefertiti a Faraón. Tieto štyri symboly majú v hre výrazne vyššie odmeny. Napríklad za symbol Nefertiti môžete získať 20, 50 a 150-násobok stávky alebo za symbol Faraóna 30, 100 a 300-násobok stávky.

Ako vyhrať viac? Vytočte Mystery symbol a freespiny

Oveľa viac však získate s Mystery symbolom, ktorým je mysteriózna zlatá minca. Akonáhle sa mysteriózna minca objaví, roztočí sa a zobrazí náhodný symbol, čo v drvivej väčšine prípadov vedie k zisku viacerých výherných kombinácii. Ďalej na automate Wings of Ra nájdete i symboly freespinov. Pokiaľ ich vytočíte 3x, automaticky získate 12 voľných pretočení. Počas freespinovej hry sa vpravo nad automatom objaví lišta. Na jej zaplnenie potrebujete postupne vytočiť 14 mysterióznych mincí. V prípade, že sa vám to podarí, z hry sa odstráni symbol s najnižšou hodnotou. Takýmto spôsobom sa teda môžete dopracovať k tomu, že na valcoch sa budú točiť iba výnosnejšie symboly.

Vďaka hraciemu automatu Wings of Ra sa môžete stať i majiteľom jedného z dvoch progresívnych Jackpotov - Daily Drop a Mega Drop. Ich hodnoty priebežne narastajú a vidíte ich v ľavej časti obrazovky. Mega Drop nemá stanovený limit a vyhrať ho možno kedykoľvek. V čase písania týchto riadkov jeho hodnota prekročila závratný jeden milión eur. Daily Drop je výrazne nižší Jackpot, no každý deň ho získa jeden náhodný hráč.

Wings of Ra nájdete v kasíne Niké.sk

Na online výhernom automate Wings of Ra sa nám páčil koncept hry a skutočnosť, že má jednoduché, ale o to vzrušujúce funkcie. Mystery symbol sa na valcoch objavuje pomerne často a dostať sa do freespinovej hry nám tiež netrvalo dlho. Čo musíme pochváliť je i hudobný podmaz, ktorý dodáva celému online slotu skutočne tú pravú “púštnu” atmosféru. Vydajte sa na cestu za Starovekým Egyptom v online kasíne Niké.sk. Stojí to za to!

Kasínové hry od spoločnosti Red Tiger nájdete v kasínach:

Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od Red Tiger