Zeus Wild Thunder

Zeus Wild Thunder


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Zeus Wild Thunder za reálne peniaze v kasíne Slovmatic.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Automaty s mágiou a mytológiou
Datum vydania: Január 2022
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,04 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 85,12% - 97,99%)
Volatilita: 3/5 (stredná)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, progresívna funkcia Wrath of Zeus, Gamble (Risk), automatická hra

Kráľ bohov Zeus

Synot Games pri online výhernom automate Zeus Wild Thunder opäť raz príjemne prekvapil. Nájdete na ňom jedinečnú progresívnu funkciu, pri ktorej budete počítať točenia a veriť, že každý 10. spin rozburáca valce a prinesie vám ohromujúce výhry. Vydajte sa do starovekého Grécka a vyšplhajte sa na slávny Olymp, kde sídli vládca hromu, blesku a nebies - kráľ všetkých bohov - Zeus.

Hrací automat Zeus Wild Thunder je podobne ako Battle of the Gods inšpirovaný gréckou mytológiou a ústrednou postavou je Zeus. Jeho symbol má v hre aj najvyššiu výhernú hodnotu a dokonca sa objavuje ako megysymbol cez všetky štyri riadky. Na pozadí vidieť modrú oblohu a pod ňou chrámy v starogréckom štýle. Hru doprevádza príjemná hudba a pekne spracované animácie.

Čo sa parametrov týka, Zeus Wild Thunder je 5-valcový online hrací automat so 40 výhernými líniami a 4 riadkami. Na vytvorenie výhernej kombinácie musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava, no pri symbole Dia vám stačia aj dva. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry automaticky sčítajú. Každú výhru môžete pomocou funkcie Gamble (Risk) ešte niekoľkokrát zdvojnásobiť. Ako zvyčajne, stačí uhádnuť farbu zakrytej karty.

Ohromujúce funkcie Wrath of Zeus a Free Spins

Online automat Zeus Wild Thunder má dve bonusové funkcie a obe dokážu vyvolať na valcoch poriadnu búrku. Prvou je Diov hnev - Wrath of Zeus. Na valcoch sa točia symboly blesku označujúce políčka, na ktoré dosadli. Políčka sú takto označené počas nasledujúcich 10 spinov. Po 10. spine sú všetky označené políčka údermi bleskov premenené na Wild symboly, z čoho plynú parádne výhry. Jednotlivé spiny si nemusíte v duchu či nahlas vôbec rátať, pretože priamo nad valcami je zobrazené ich počítadlo. Počítadlo sa vynuluje po 10. spine alebo zmene stávky. Druhou bonusovou funkciou sú Free Spins. Na stredných troch valcoch sa objavuje Scatter symbol v podobe starogréckeho chrámu. Pokiaľ ho vytočíte na druhom, treťom a štvrtom valci, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Pred jej štartom si zvolíte, s koľkými freespinmi a divokými symbolmi budete hrať. Na výber máte 3 možnosti:

  • 15 freespinov + 5 Wild symbolov počas každého spinu
  • 10 freespinov + 7 Wild symbolov počas každého spinu
  • 5 freespinov + 10 Wild symbolov počas každého spinu

My sme vyskúšali všetky tri varianty a najviac sa nám podarilo vyhrať s možnosťou 5 freespinov + 10 Wild symbolov.

Synot Progressive Bonus

V najnovších výherných online automatoch od Synot Games nájdete aj obľúbený Synot Progressive Bonus. S ním môžete vyhrať niektorý zo štyroch atraktívnych Jackpotov, ktorých hodnoty vidíte priamo nad valcami. Avšak musíme podotknúť, že nie všetky online kasína ich na Synot hrách majú nasadené, preto treba zvážiť, v ktorej online herni si automat zahráte. Zeus Wild Thunder je dostupný aj na mobilnom zariadení, pričom pravidlá sú rovnaké ako v počítačovej verzii.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games