Moonlight Fortune

Moonlight Fortune


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Moonlight Fortune za reálne peniaze v kasíne EuroGold.
Hraj a vyhraj
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Automaty s mágiou
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, Gamble (Risk)

Prechádzka magickým lesom

Je mnoho ľudí, ktorí sa vyberú do lesa len tak, aby načerpali energiu alebo sa stratili z dohľadu moderných technológii. Uznajte, že čaro lesa má veľkú silu a počas prechádzky ním dokážeme dokonale zresetovať hlavu plnú každodenných problémov. Ak aj vy patríte do tejto kategórie, vychutnajte si nerušenú pohodu a vyskúšajte svoje šťastie na online výhernom automate Moonlight Fortune od SYNOT Games, ktorú sme objavili v ponuke online automatov kasína eTIPOS.sk.

Upokojujúca hudba a padajúce lístie pri slnečných lúčoch v zelenom lese si vás okamžite podmania. Online slot Moonlight Fortune sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Moonlight Fortune a základné bonusové elementy

Magický les v sebe ukýva aj niekoľko pokladov v podobe bonusov. Medzi obyčajnými symbolmi A, K, Q, J, 10, 9 a symbolmi zajaca, sovy, jednorožca, vlka nechýba Wild symbol zastúpený krásnou devou so špicatými ušami. Vystupuje ako žolík, čiže dopĺňa absentujúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii.

Okrem tejto slečny sa na 2., 3. a 4. valci točí aj žiarivý symbol BONUS ako Scatter symbol. Pokiaľ ho vytočíte 3x, aktivujete bonusovú hru so 6 voľnými pretočeniami. To sa nám zdalo trochu málo, keďže niektoré automatové hry od SYNOT Games disponujú oveľa väčšou porciou freespinov. Pre odvážnejších je tu možnosť výhru niekoľkokrát znásobiť. Slúži na to funkcia Gamble (Risk). Stačí uhádnuť, akej farby je zakrytá karta. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, no nesprávny stratu celej sumy. Takže opatrne.

Točte valcami aj zadarmo, v online kasíne eTIPOS.sk

Moonlight Fortune je atraktívna mašinka, ktorá zaujme kvalitnou grafikou a oddychovou hudbou. Bonusová štruktúra nie je komplikovaná a preto je tento slot vhodný aj pre menej skúsených hráčov. Vyskúšajte si ho úplne zadarmo v online kasíne eTIPOS.sk a uvidíte, či budete ochotní na ňom otočiť aj nejaké skutočné peniaze. Držíme palce.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games