Scary Night

Scary Night


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Scary Night za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Strašidelný automat
Dátum vydania: September 2022
Valce: 4 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 81
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: 2/5 (stredne nízka)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Kaskádovitý systém, Wild symbol, multiplikátor výhier, progresívne Jackpoty, automatická hra

Budete sa báť

Výherný automat Scary Night nie je pre trasorítky. No milovníci hororov si prídu na svoje. Čaká vás totiž nepríjemná nočná prechádzka cintorínom, na ktorého pozadí počuť zavýjanie vlkov, škodoradostný smiech, zvuk motorovej píly, vreskot a kvílenie. Bŕŕŕ.

Scary Night je 4-valcový online hrací automat, ktorý vytvorila spoločnosť Apollo Games. Má 3 riadky a 81 výherných línií. Výherné kombinácie sú obojsmerné zľava doprava. Symboly na valcoch sa netočia, ale padajú na seba. To v praxi znamená, že výherné symboly po každej výhre zmiznú. Symboly, ktoré zostanú, spadnú nadol a prázdne miesta sa postupne naplnia novými padajúcimi symbolmi. S niečím podobným ste sa mohli stretnúť aj na hracom automate Sweet Bonanza. Symbolom s najvyššou hodnotou je tekvica, ktorá vaše konto môže zveľadiť o 160-násobok stávky.

Grafika je kreslená a jednotlivé symboly sa môžu niekomu zdať skôr smiešne ako strašidelne. Záleží od uhla pohľadu. Čo sa týka hudby a zvukových efektov, to je už o inom. Odporúčame vám zapnúť repráky alebo zosilnieť slúchadlá, aby ste si všetko dokonale vychutnali. Naozaj mrazivé.

Autori výherného automatu Scary Night sa celkom fajn pohrali aj s bonusovou štruktúrou. Okrem spomínaných kaskád, ktoré vám môžu priniesť viacero výhier za sebou, má Wild symbol s funkciou multiplikátora. Divokým symbolom je lebka so žolíkovskou čapicou. Sám o sebe nevytvára výherné kombinácie, ale v prípade potreby doplní alebo rozšíri výherné kombo. A nielen to. Jeden Wild vo výhernej kombinácii vynásobí výhru x2, dva Wildy x4 a tri Wildy x8.

Hrajte o progresívne Jackpoty

Každý automat od Apollo Games má v sebe zabudované aj progresívne Jackpoty – bronzový, strieborný a zlatý. No nie všetky kasína ich nasadzujú. Získať ho môže ktokoľvek, kto vloží akúkoľvek stávku na akúkoľvek hru od Apollo Games. Výhra v Apollo Jackpote je náhodná, a preto sa niekedy označuje ako Mystery výhra. Výherný automat Scary night si môžete zahrať v slovenskom kasíne na etipos.sk, ktoré do hry nasadzuje aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Strach môže byť pozitívnou silou, ktorá nás chráni a motivuje k opatrnosti, ale môže sa tiež stať prekážkou, ktorá nás brzdí a obmedzuje naše možnosti. Záleží len na vás, ako sa postavíte strachu na hracom automate Scary Night. Veľa šťastia.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games