Crystal Miners

Crystal Miners


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Crystal Miners za reálne peniaze v kasíne TIPOS.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Automaty plné pokladov
Dátum vydania: Január 2020
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita:
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symboly, Scatter symbol, freespiny, re-spiny, funkcia Mining, funkcia Swap, progresívne Jackpoty, automatická hra

Predstavujeme hrací automat Crystal Miners

Dnes vám predstavíme jeden z najpopulárnejších automatov od Apollo Games. Ide o Crystal Miners, ktorého témou sú usilovní baníci a vzácne kamene. No a to musí pochopiteľne znamenať len jedno – luxusné možnosti ako získať nablýskané výhry. Po vyskúšaní tohto online slotu musíme uznať, že sa to jeho autorom podarilo znamenite. Hra nás veľmi bavila a čo je dôležité, priniesla nám aj niekoľko pozoruhodných výhier.

Poklady hlboko pod zemou

Keď si autori hier z Apollo Games dajú záležať a rozhodnú sa zostrojiť moderný automat s dostatkom bonusov a špeciálnych funkcií, stojí to naozaj za to. Ak ste hrali napríklad Slot Birds alebo Mad Mechanic Deluxe, viete dobre, čo máme na mysli. Pridajte sa k partičke tvrdých baníkov, nasaďte si helmy, vezmite do rúk krompáče, nastúpte do banského výťahu a spustite sa o niekoľko desiatok metrov pod zem. Čaká vás tam hotový poklad.

Ako vyhrať čo najviac

Na online hracom automate Crystal Miners budete výherné kombinácie „zbierať“ na 5 valcoch a 4 riadkoch. K dispozícii je 40 fixných výherných línií. Tešiť sa z výhry budete môcť po tom, keď sa zobrazia minimálne 3 rovnaké symboly neprerušovane vedľa seba. Podstatné je, aby výherná kombinácia začínala na prvom valci vľavo. Spoločne s baníkmi budete na automate ťažiť rôzne drahokamy – granát, fluorit, galenit, zlato, topás, akvamarín, kryštál a smaragd. Symboly vzácnych kameňov sme vymenovali vzostupne podľa ich odmien. Tie si podrobne pozriete v prehľadnej výhernej tabuľke, no len dodáme, že za vytočenie piatich symbolov smaragdu je odmena v hodnote 200-násobku stávky. Prejdime však teraz k bonusovému vybaveniu Crystal Miners. Aby ste mali lepší prehľad, vypíšeme vám všetko v krátkych odrážkach:

  • Wild symbol - objavuje sa na všetkých piatich valcoch a ako žolík nahrádza akýkoľvek symbol vo výhernej kombinácii. Zobrazuje sa aj vo zväčšených rozmeroch cez dva, tri alebo všetky štyri riadky.
  • Scatter symbol (BONUS) + freespiny – po vytočení troch, štyroch alebo piatich symbolov BONUS (Scatter) získate 5, 10 alebo 15 voľných pretočení. Baníci sa počas každého freespinu snažia „prepašovať“ na valce náhodný počet divokých symbolov, čo vedie k zisku viacerých výherných kombinácií.
  • Wild symbol BONUS – objavuje sa iba počas voľných pretočení, no v podstate ide o podobný typ divokého symbolu ako v základnej hre. Je žolíkom.
  • Funkcia Mining – kedykoľvek počas hrania sa po druhom, treťom alebo štvrtom valci môže spustiť prúd horúcej lávy. Baníci sa z nej snažia vytiahnuť symboly tak, aby ste po ich usilovnej práci získali čo najlepšie odmeny.
  • Funkcia Re-spin – aktivujete ju vtedy, ak sa vám podarí vytočiť 4 rovnaké symboly (smaragd, kryštál alebo akvamarín) nad sebou v rámci jedného valca a tie vytvoria jeden kolosálny symbol cez celý valec. Vzápätí sa spustí re-spin na všetkých tých valcoch, na ktorých nie sú kolosálne symboly. Vzniká tak šanca na získanie ďalších výherných kombinácií.
  • Funkcia Swap – baníci môžu kedykoľvek po dotočení valcami zmeniť susediace symboly tak, aby vytvorili atraktívnu výhernú kombináciu.
  • Progresívne Jackpoty – ide o Apollo Jackpoty, ktoré majú v sebe zabudované viaceré Apollo hry. Vyhrať niektorý z troch progresívnych Jackpotov (Gold, Silver a Bronze) môže akýkoľvek hráč. Ide len o číru náhodu a nič neovplyvní ani výška stávky. Aj preto sa táto výhra označuje ako Mystery výhra.

Crystal Miners aj v online kasíne eTipos.sk

Keď to zhrnieme, automat Crystal Miners ponúka skvelú grafiku, solídne efekty, obrovské odmeny a množstvo bonusov či špeciálnych funkcií. Je ich toľko, že o ne budete zakopávať pomerne často. Skúste si tento slot aj vy v online kasíne na ecasino.etipos.sk a určite nám dáte za pravdu. Pokiaľ s podobnými hrami nemáte dostatok skúseností, odporúčame vám využiť demoverzie, pomocou ktorých si zahráte automaty úplne zadarmo a bez akýchkoľvek rizík.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty plné pokladov

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games