Wooden Matic

Wooden Matic


Hodnotenie od Grisio VIP Club Apollo Games
Hraj výherný automat Wooden Matic za reálne peniaze v kasíne Tipsport.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Apollo Games
Téma automatu: Ovocný automat
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95-97%
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Gamble (Risk), progresívne Jackpoty, automatická hra

Jednoduchosť odsúdená na neúspech? Určite nie

Je mnoho zaujímavých prepracovaných hier od Apollo Games, ale online ovocný automat Wooden Matic podľa nášho názoru do tejto kategórie určite nepatrí. Autori s týmto slotom mladých moderných hráčov zrejme neoslovia. Strohá grafika, žiadny zvukový podmaz, nekonečné a nudné točenia valcami bez bonusovej iskry. V podstate len točíte valcami a čakáte, kým sa na valcoch neobjavia 3 rovnaké symboly alebo klasický Wild symbol, ktorý vám pomôže doplniť výhernú kombináciu.

Pokiaľ ste totálny začiatočník a s online kasínovými hrami prichádzate do prvého kontaktu, v poriadku, určite si WoodenMatic zapnite. Dokonca aj ostrieľaným borcom môže byť príjemným spoločníkov v čase, keď si potrebujú odfúknuť pri niečom totálne jednoduchom. Ostatným však od Apollo Games odporúčame radšej niečo iné, napríklad Falcon God alebo Crystal Miners.

Hracia plocha 3x3 a 27 výherných línií

Wooden Matic má 3 valce, 3 riadky a 27 výherných línií. Na valcoch sa točí šesť ovocných symbolov, z ktorých má najvyššiu hodnotu slivka, za ktorú získate 8-násobok stávky. Celý automat je akoby postavený z dreva a z tohto pohľadu je určite atypický. Škoda, že autori z neho urobili tuctovú hru, pri ktorej sa mnoho hráčov dlho neohreje.

Hlavnou postavičkou online hracieho automatu Wooden Matic je drevorubač. Je to Wild symbol, ktorý supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Aj on sám dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu, no až také terno to nie je. Za 3 divoké symboly vám na konto cinkne 10-násobok stavenej sumy. Okrem Wildu je tu ešte aspoň funkcia Gamble (Risk). Vďaka nej môžete každú výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť. To je ale všetko, čo na automate Wooden Matic nájdete v rámci bonusov a špeciálnych vlastností.

Zahrajte si Wooden Matic v online kasíne

Wooden Matic môže obsahovať Apollo progresívne jackpoty, ktoré sú rozdelené do 3 úrovní – Gold, Silver a Bronze. V niektorých kasínach na ňom môžete nájsť aj s platformové jackpoty (lokálne jackpoty kasína na vybraných hrách). Ako sme už v úvode uviedli, tento ovocný online automat určite ocenia skôr začínajúci hráči, alebo tí, ktorí obľubujú jednoduchú a rýchlu hru. Vyskúšať si ho môžete aj zadarmo v slovenskom kasíne Tipsport.

Kasínové hry od spoločnosti Apollo Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
EuroGold Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Apollo Games